Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmija zygzakowataaaa

Czy przyjac ta oferte???

Polecane posty

Gość zmija zygzakowataaaa

Znalazlam prace, mialam byc zatrudniona z pelna pensja, pracodawca jakims cudem zorientowal sie ze jestem zarejestrowana jako bezrobotna i powiedzial ze kwalifikuje sie na staz! Oczywiscie dla niego to same korzysci, a ja bede harowala i dostawala polowe pensji! Nie bardzo mi to odpowiada bo mam juz doswiadczenie zawodowe, i teraz jestem w kropce, przyjac ta oferte bo lepiej robic cos niz nic..za marne grosze czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubelak
zalezy jaka to praca i jakbardzo jestes juz zdesperowanaposzukiwaniami... a tak na marginesie to czy na staz mozna isc tylko w ciagu 1-2lat od ukonczenia szkoly,czy co to jest? bo ostatnio slyszalam,ze kolezanke wzieli na staz,ale ona jest juzdobre 2 lata po studiach, do tego robila juz wczesniej staz w innej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_ja_na_tak
szanuj sie, poszukaj innej roboty no chyba ze przymierasz glodem, ale wtedy bys tu pewnie nie pisala PS. i nie sugeruje tu, ze staz hanbi, tylko ze gosciu ewidentny cwaniak, nie dawaj mu satysfakcji dajac sie wystawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmija zygzakowataaaa
Dokladnie cwaniactwo niesamowite! Powiem tak jestem bez pracy od paru m-cy i troche mi sie juz nudzi, i tylko z tego wzgledu bym podjela te oferte, a z drugiej czuje sie jak wol roboczy, i czuje ze to nie sprawiedliwe. Natomiast zauwazylam ze bardzo sie pracodawcy wycwanili i niestety poszukuja samych stazystow! A ze ja jestem w takim wieku ze jeszcze sie kwalifikuje to od razu jestem na straconej pozycji! No nie wiem co robic, bo np ta rola wymaga duzej odpowiedzialnosci, jest praca z kasa itd. Mysle ze moze to przyjmne a gdzies czytalam ze staz mozna porzucic w kazdej chwili.. moze w miedzyczasie szukac czegos normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_ja_na_tak
swita mi, ze kiedys tak bylo, ze za porzucenie stazu nalezalo cos tam zwracac/wyrownywac, nie wiem jak jest teraz ale warto sie z przepisami zapoznac, bys nie ugrzezla na pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmija zygzakowata
oj faktycznie swieta racja, o tym nie pomyslalam a na pewno nie mam zamiaru pol roku za 500zl pracowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhrtjhtrj
Jesli znajdziesz prace to staz mozesz przerwac w dowolnym momencie. Niczego zwracac nie trzeba. Zwraca sie dopiero wtedy gdy np. stwierdzisz ze Ci sie juz nie chce byc na tym stazu, a nie bedziesz zaczynac innej pracy na umowe, wtedy nalezy oddac koszty badan lekarskich. Jakies chyba 80zl czy cos takiego. No i za staz placa na reke 670zl, nie 500 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie mowie mowie mowie
to niech weźmie Cię na staż, a reszte do pełnej pensji niech Ci dokłada, będzie miał pracowanika za 400zł!! a teraz od lipca bodajże podnoszą się staże, miesięcznie będzie 700zł z groszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmija zygzakowata
Tyle ze mi to sie bedzie liczyc jako staz, w ja juz na stazu byc nie chce, pracowalam ponad 3 lata, mam doswiadczenie z dwoch firm. Nie wiem czy po prostu jutro powiedziec jasno ze jezeli nie dostane normalnej umowy to zrezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgehteyyeyyyyyyyy
Teraz aby dostać staż nie ma ograniczeń wiekowych, więc i wszystkich moga tak zatrudniac i płacic im gówniane pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×