Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taki jeden koles

Jak byście chciały być poderwane ...w terenie

Polecane posty

Jak w temacie jak byście chciały drogie panie( wiek 18-25lat ) być poderwane w takich miejscach codziennego użytku jak np w komunikacji miejskiej , na przystanku czy też wy jako ekspedientki czy też kelnerki/barmanki przez faceta który się wam podoba :) Ostatnio zbieram dużo waszych uśmiechów ( oczywiście je odwzajemniam :)) tyle że nie mam pomysłu na dobry atak. Mówię dobry bo mam 2 ostatnio za sobą i te wasze kuszenie przeradza się potem w cykora jak chce nr to macie tych \"sciemnionych\" chłopaków i się wykręcacie :) Temat luźny ..bo po prostu chce znać waszą opinie czy to jak byście chciały ,albo jak już zostałyście poderwane :) Trollom proponuje jebnąć baranka zanim coś napiszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki szyderca
Na odleglosc widac ze jestes frajer. Jak nie potrafisz sam z siebie wyjechac do jakiejs panny to sie nie bierz za to bo sie osmieszysz tylko. Jak ktos na takim forum zadaje takie pytania to rece opadaja. Ale spoko pouzalaj sie nad soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda dziewczyna lubi być podrywana - tylko z klasą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Lily
Dla mnie wazne jest zeby pochwalil sie swoim duzym przyrodzeniem. Reszta nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×