Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szeptunka

wylewanie jajka

Polecane posty

Gość rita 28
dziękuję za wyjaśnienie! ciekawy sposób, a skąd go znacie? przyznam, że pierwszy raz o tym słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahaha
" gdy dziecko uśnie wieczorem nad jego główką wydmuchać białko przez krzyżyk do szklanki szepcząc "a sio strachy na lachy, zostawcie w spokoju to dziecko" :D:D:D:D:D:D:D Jak mozna dmuchac i szeptac? W koncu dziecko oplujecie! Ja sie nie dziwie, ze dzieci sie uspokajaja - z matkami wariatkami lepiej zyc w zgodzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ma to pomóc mojemu dziecku, to mogę z siebie nawet zrobić wariatkę ;) Jakoś nie wzruszają mnie kpiny ze strony oświeconych mamusiek, najważniejsze, że nasze koszmary nocne się skończyły :) Pozdrawiam wszystkie drwiące mamuśki, oby wasze dzieciaczki nie miały tak niespokojnych snów jak mój skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak zrobilam
Moja córcia ma 4,5miesiąca, do 4tego prqwie wcale nie płakała, a od dwóch tyg miała takie napady płacz, że aż siniała. Przelałam jajko nad córką trzy dni temu i mam spowrotem wsoją pogodną córkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa szeptunka?
czy kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podam niku
bo dość często się na forum udzielam i nie chcę jakichś dziwnych tekstów co do mojej osoby nie śmiejcie się ale wczoraj wypróbowałam przelanie jajka nad córką i po raz pierwszy od 3 miesięcy noc przespała (ma 17 miesięcy) także wierzcie czy nie ale jeśli to ma pomóc to warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeptuchy z Podlasia(te znane z wystapień tv i w prasie i jeszcze skuteczniejsze inne które tam nie występowały)pomagają na wiele dolegliwości w których nie pomoga medycyna i inne sposoby,,,znam je wszystkie,wiem które i od czego sa lepsze i w jakim stopniu pomagają,,woże umawiam i doradzam do nich juz od ponad 10lat.pomagają od depresji,nerwic,boli wszelkiego pochodzenia,uzlaeżnien,chorób,itp,,,uroków, w sprawach życowych -zdrady,powroty mężów-żon-miłości itp, niektóre pomagają takze na odległość,,,pytania proszę kierować na pocztę szeptunki@wp.pl ,na każde odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niveja
Co zrobić gdy nie mam miotły??? Może być coś innego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama jajko szklanke i wode uzywala przy moim chrzesniaku ale na kolke i tez w te zababony nie wierzylam dopoki nie zobaczylam na wlasne oczy i dziecko nie przestalo plakac! Teraz jestem 3 tygodnie przed porodem i wiem ze na kolki bede prosic mame aby mi to zrobila. A o tym jak dziecko jest przestraszone to tez slyszalam ze wosk pomaga. Moi znajomi w to nie wierzyli ale zrobili i co sie okazalo ??? Wyszedl psiak ktorego sie maly przestraszyl i malemu przeszlo...Takze zababony jednak potrafia zdzialac cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w to wierzę, bo sa ludzie i ludziska a dziecko jest tylko dzieckiem i może sie przeraszyc brzydkiej wymalowanej baby która ma się za miss albo psa ..... albo najzwyczajniej doktora.... ja byłam swiadkiem takiego przelewania jajka i wiem , że działa,,,,,a wygląd jajka w szklance przypominające jakieś kształty jest niesamowity...... ja znam troszkę inna metodę niż dziewczyny tu piszą,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wylałam jajko mojej Julce (budzi się w nocy i sie kręci przez godzinę, dwie nie mogąc zasnąć z powrotem). Szklanka z jajiem znajduje sie na oknie i juz obserwuję "strzępy", To nie pierwszy raz, już wcześniej miala wylewane jajko. Moge potwierdzić - to działa Śmiać mi się chcę z tych "co żyją w dwudziestym pierwszym wieku"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemni i ograniczeni są Ci
którzy myślą, że poznali cały świat i nie ma nic ponad to, co widza i czują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzkoslodka
Witam. Też nie wierzyłam w te "zabobony" wylewanie jajka- dobre sobie;) Moja 8 letnia córka gdy była malutim brzdącem strasznie zaczeła płakać po nocach. Pojechałam do rodziców i moja mama sie uparła że przeleje nad nią jajko. Machnełam ręką, a niech robi co chce, zaszkodzić nie zaszkodzi a pomóc pewnie nie pomożę. Mama zrobila co miała zrobic, dziecko przestało w nocy płakać bez powodu. Ja oczywiscie zwaliłam to na zmiane klimatu, zmiane otoczenia...ale wróciłyśmy do domku i było ok. Teraz mam drugą córe, mam dwa latka. Zaczeła sie budzić w nocy z płaczem, a raczej nazwałabym to przeraźliwym krzykiem. Tzn nawet sie nie budziła tylko wrzeszczała przez sen dokąd jej nie obudziłam. usypiała od nowa i godzina maks dwie i znów wrzask. Oczywiscie szukałam przyczyny- lekarze, badania krwi i moczu- może jej cos dolega. Z wyników wyszło- absolutnie zdrowa. WIec zadzwoniłam do mamy, powiedziała jak robic z tym jajkiem i....... 4 noc normalnie przespana. Dziękuję Ci mamo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po-marancza
witam.ja sama nie wiem czy w to wierzyć czy nie. mój synek ma 1,5 roku i często budził się z płaczem i nikt poza mną nie mógł go uspokoić. ktoś doradził męzowi żeby wylać nad nim wosk. nikt z nas nie wiedział jak to zrobić więc szwagierka zaproponowała że zawiezie nas do takiej kobiety która tym sie zajmuje dwa tygodnie temu mój mąż zawiózł piżamę naszego synka do takiej kobiety, która wylewa wosk no i po całym zabiegu kazała przyjechać za dwa tygodnie więc dziś też była zawożona jego piżama i ta kobieta kazała znowu przyjechać za tydzień.... po moim dziecku nie widze za bardzo różnicy i teraz nie wiem czy ona odczynia jakieś uroki czy po prostu chce troche dorobić do emerytury bo za każdą wizytę u niej trzeba płacić ? może lepiej samemu spróbować coś z tym woskiem czy jajkiem? jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYUIK
nie zapomnijcie si e z TEGO WYSPOWIADAC NAWIEDZONE MATKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbv
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kokosowej
i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w co kto wierzy
ja wlasnie wylalam jajko i jestem ciekawa efektu mam nadzieje ze zadziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotka55@wp.pl
Wszyscy ludzie tzw postępowi, czy nowocześnie znacznie łatwiej wierzą tvn-owi niż tradycji czy ludowym obyczajom. Co z tego wynika, widać u nas w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec176
Śmiejcie się śmiejcie!!! Byłem również niedowiarkiem i się śmiałem. Spróbujcie ... zrozumiecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad córką wylewałam kilkakrotnie, zawsze pomagało i wychodziła z białka przyczyna strachów. Teraz zaczynam wylewać nad synem, bo nie daje w nocy spać, płacze i piszczy przez sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może by się tak czasem zwyczajnie pomodlic za własne dziecko? Różaniec odmowic albo poświęcic dziecko Bogu? A nie przelewac jaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak moja corcia była malutka (miała miesiąc czy dwa) też budziła się z panicznym krzykiem. Moja mama powiedziała mi zeby polizać ja w czoło i trzy razy wypluć przez lewie ramie :) oczywiście stwierdziłam ze oszalała :D no ale jak juz byłam u kresu wytrzymałości i wykończona na maxa stwierdziłam a co mi tam spróbuje ;) później byłam w szoku bo po raz pierwszy córka przespała cala noc bez krzyku ;) a ja się w końcu wyspalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedzcie mi czy to wylewanie jajka pomoże kiedy dziecko jest niespokojne i krzykliwe w ciagu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie ja nie wierzę w takie rzeczy ale mieszkam u teściów, obok w domu brat męża i niedaleko drugi brat. Obok mieszka taka ciotka, młoda kobieta, dopiero po 40, ma dwóch synów ale bardzo lubi małe dzieci. Ja jestem dopiero w ciąży ale rodzeństwo męża ma łącznie trzech synów i za każdym razem jak ona przyszła i nad tym dzieckiem się tak rozczulała, oglądała je, zagadywała do niego to każde potem w nocy nie spało, płakało, każde! Nie pomagały czerwone kokardki, po jej wizycie gdy jej uwaga się skupiała na danym dziecku to ono najbliższą noc przepłakało. Na chrzcinach jednego z tych chłopców była taka niespełna roczna dziewczynka i ta ciotka się z nią dużo bawiła itp. i ona też nie spała w nocy chociaż już noce dawno całe przesypiała. Dziwne to jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak coś w tym jest ;) niby zabobon ale nie ma logicznego wytłumaczenia dlaczego dziecko np przestało płakać, po wylaniu jajka, lub wosku czy też polizaniu w czoło. Mi się wydaje ze to nie jest zbieg okoliczności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam 2 dzieci z zlewanie węgielków wosku czy jajka znam od małego i widziałam u różnych dzieci jak to działa a szczególnie po swoich ten w kto nie wierzy niech dalej myśli że życie to bajka i męczy sie z płaczącym albo jąkającym sie dzieckiem moja córka zaczeła się jąkać i zlałam jej wosk i pomogło u mnie z resztą także to pomogło po wypadku samochodowym tak sie wystraszyłam że sie jąkałam i nie mogłam szybciej mówić.....ten co w to nie wierzy to lepiej niech uwierzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×