Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szeptunka

wylewanie jajka

Polecane posty

Gość gość
Witam chcę opisać wam jak to było z wylewaniem jajka. Moja mała źle śpi w nocy wczoraj wylalam jajko nie wierzyłam utworzyła się postać osoby trzymającej psa na smyczy i mamy takich sąsiadów z 3 psami robiących spacery 3 razy dziennie obok nas ujadaja niesamowicie. Może mała się boi a może ta baba ma takie oczy, nie wiem dzisiaj spała lepiej ponownie wylalam jajko I wygląda to jak twarz mężcZyzny z krzyczaca szeroko buzia i rękami do góry nie wiem co w tym jest i kiedy te jajko przestanie się tak ścinać. Będę próbować do skutku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 111veronika
Robienie takich rzeczy ( np wylewnaie jajka, wosku itp) to tak jakbyscie oddawaly hold samemu szatanowi. Zastanowcie sie co robicie bo to nie sa zarty. Polecam odmowic Rozaniec Sw. za dziecko a nie bawic sie w czary i dziecko ( najczesciej niechrzczone) wystawiac na dzialanie demona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość list z wrocławia
A może drogie mamy weźmiecie różaniec do ręki i pomodlicie się co wieczór nad waszymi pociechami. Jeśli wasze dzieci tak reagują to znaczy, że z wiarą jesteście na bakier. Wierzymy przecież, że Bóg jest wszechmogący, ale kiedy mamy problem to uciekamy się do jajek, wosku, plucia przez ramię i innych zabobonów. Gdzie jest wasza wiara, jeśli Bóg może wszystko, to dlaczego wam nie pomoże jeśli mu zaufacie? Przez 15 lat zajmowałem się ezoteryką, radiestezją a w szczególności bioenergoterapią i muszę wam powiedzieć, że jest to zło które kamufluje się jako dobro. Jak cukierek z trucizną, niby słodki i smakuje, ale powoli zabija. Wystrzegajcie się takich praktyk, bo po chwilowej poprawie, przyjdzie za to zapłacić wysoki rachunek. Ale na konsekwencje musicie poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy ludzie widać mają nieźle. Nie wylewa jaka bo to zabobon i nic nie da ale weź sznurek z koralikami i gadaj pół dnia do matki kolesia którego zabili 2 tysiące lat temu to pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justagość
Jak zrobic to jajko krok po kroku proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vjak bóg może wszystko i podzielił morze to dlaczego nie otworzył bram obozów koncentracyjnych ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to była kara za grzechy. Bóg to nie jest koncert życzeń, a wiara w Niego to nie jest supermarket, gdzie można sobie wybierać według własnych zachcianek. Jeżeli potencjalnie wierzący katolik wierzy w takie zabobony i je stosuje - popełnia grzech ciężki, jak nie śmiertelny. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa pokazał kurde biedne dzieci zabijając je. Biednych małych Żydów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 17:51 edukacyjnie zatrzymałeś się na drugiej klasie podstawówki, że nie potrafisz prostego krótkiego tekstu przeczytać ze zrozumieniem? Omg, co za tłuk z IQ biedronki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to dziala tylko potem trzeba iść do egzorcysty bo dziecko nie będzie mieć normalnego życia , wiele nieszczesc I pech będzie go przesladowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodyTata
Dnia 21.12.2010 o 19:24, Gość Mama Nikodema napisał:

NIE, KOKARDKI NIE UWIĄZAŁAM, KUPIŁAM CZERWONY WÓZEK:-D

Brawo. Oszukałaś przeznaczenie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×