Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ukryta nadziejaaa

Magia mysli, czy mozna kogos przyciagnac myslami?

Polecane posty

Gość Ukryta nadziejaaa

Jakis czas temu poznalam pewnego kolege, juz na pierwszy rzut oka zrobil na mnie super wrazenie, bardzo fajnie mi sie z nim rozmawialo, niestety pozniej musialam wyjechac i raczej marne szanse bym wrocila, wymienilismy pare smsow ale to wszystko, on sie juz nie odzywa, w sumie mamy wspolnych znajomych ale to nie wchodzi w gre. Czy moge go przyciagnac myslami? wiem ze jakas tam telepatia istnieje, sama nieraz mialam takie zdarzenia ze pomyslalam o kim a za chwile sms od tej osoby. Jak myslicie czy intensywne myslenie o kim moze tu cos zdzialas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że to działa
ale dotyczy głównie osób, które są mocno ze sobą związane emocjonalnie. Ja naprzykład tak ściągam myslami byłego męża. Wcale tego nie chcę, ale bardzo często się zdarza, że o nim pomyślę i 10 sekund później on dzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukryta nadziejaa
No wlasnie, a czy to dziala jesli nie jest sie zwiazanym emocjonalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie
to działa jeśli dwie strony równie intensywnie mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukryta nadziejaa
Do mixi - argumentow nie masz zadnych wiec rzucasz obelgami, tak naprade to ty pokazujesz jaka jestes tepa, wyklnij siebie wyrzutku spoleczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak często mam
Z facetem , z którym obecnie się spotykam . Dajmy na to , kilka dni temu .. wróciłam do domu , a cały dzień o nim myślałam w nadziei , ze odezwie się i zaproponuje spotkanie. Wieczorem to moje myślenie było jeszcze bardziej intensywne i sobie myślę ,a niech tam , napiszę . I w momencie kiedy pisałam smsa , to on zadzwonił :) kilka razy miałam podobną sytuację właśnie z nim . Obydwoje jesteśmy w to mocno zaangażowani , ale boimy się przed sobą do tego przyznać , może stąd wynika ta "telepatia" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mixi
a moze ty jestes tak tepa, ze niczego nie rozumiesz , co? gadasz o czyms o czym pojecia nie masz, no chyba, ze wiesz o czym piszesz ? a moze o ty jestes po...ba..na, bo stale tu siedzisz i twoj swiat to kafe i robienie sobie jaj:) moze trafila kosa na kamien, pomysl nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasas
co za dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ,druga osobe mozna przyciagnac myslami jezeli uczucia i emocje sa tak bardzo silne z obu stron,jest nawet mozliwe ze ta osoba przychodzi do ciebie i cie dotyka,czujesz jego obecnosc,z poczatku myslalam ze to duchy,ale to tylko telepatia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslenie poglebia tylko nasza tesknote za dana osoba, jak drugiej osobie nie zalezy to nam nic nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz rację ciągłe myślenie o danej osobie szczególne jak coś do niej czuje tylko pogłębia nasza tęsknotę. Ja tak mam myślę o nim niemal cały dzień jaj otwieram oczy pracuje prowadzę auto i jak kładę się spać po prostu non stop a przy tym normalnie żyję ogarniam dom ,dzieci.Jest to bardzo trudne dla mnie bo wiem ze nigdy nie będę z ta osoba w związku po prostu nie pasujemy do siebie a jednak czuje do niego coś sama nie wiem jak go widzę strasznie bije mi serce .Na poczatku znajomości to był tylko flit a teraz nie ma nic . On sie z tego wycofał a ja zostałam tak pobudzona emocjonalnie bardzo za nim tęsknię za naszymi rozmowami za spędzaniem razem czasu .Myślę o nim bardzo często i intensywnie wyobrażam sobie jak budzę się obok niego witam się z nim rano żegnam na dobranoc i tyle .Niestety to tylko myśli i zastanawiam się czy on czuje czasem ze jestem tak blisko a zarazem tak daleko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury. Nie trzeba mieć żadnej więzi by połączyć sie telepatyvznie. Ja mam często tak że o czymś myślę i np widzę post na fb u osoby która mnie NIE ZNA a dotyczy to tego o czym myślałam. Wielokrotnie. Nie sądzę by był to przypadek. Może akurat ta osoba myslala o czyms i ja to podlapalam myśląc że to moje myśli? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wy też macie wrażenie że świat jest zmanipulowany? Że inni wypełniają wasze rozkazy i odwrotnie?nie wiem czy to się dzieje podświadomie czy nie,ale czytałam w Internecie ze sa ludzie którzy "slysza cudze mysli" i powiem wam, że ja nie raz wychodziłam z podziwu jak ludzie z którymi miałam styczność (a nawet się nie znalismy) mówili mi coś, o czym chwilę wcześniej (zazwyczaj do jednej doby) myslalam, zwłaszcza jeżeli dotyczyło to bezpośrednio mnie. Czuję się dziwnie na myśl że ktoś mógłby czytać w moich myślach -może gdzieś tego uczą? Osobiście wydaje mi się, że jestem zbyt zapatrzona w siebie i skupiona na dobie zeby 'wypelniac'czyjes rozkazy (wiecie,co mam na myśli?) ale kto wie,może jestem ofiarą cudzych myśli,myśląc że to moje . Znacie to? Myslicie o kimś i ta osoba zaraz się odzywa? Chcecie namalować obraz i w krótkim czasie gdzieś widzicie ten sam obraz namalowany przed chwila przez kogoś innego? O co w tym chodzi. Może ktoś się bardziej szczegółowo na tym ZNA i moglby mi wyjaśnić. Jestem dosc indywidualna jednostka, nie ide za tlumem, szczerzd nie czuje wiezi z innymi i mozna powiedziec ze stoje troche z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś obcy , samotny , wyalienowany , niezrozumiany , posądzany o "głosy " w głowie , schizofremię , jak już ktos oferuje pomoc to jest ona jednorodna : "Weź tabletkę !" A Ty tylko , nie jestaes taki jak większość , masz swoje zadnie , masz odwagę go( to zdanie ) prezentować i go bronić . Dobrze , ze jesteś ...jest raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozśmieszylo mnie zdanie ostsnio przeczytane : ..jeżeli czegoś nie wolno a bardzo się chce ... to Można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak ma schizofreMie to juz bym wołała księdza z namaszczeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź taka zgryzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahahhahahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzoraj czytałam gdzies o przyciaganiu myslami więc postanowiłam sciagnąc kolezanke ktora pol roku nie odzywala sie do mnie. pomyslalam tylko w glowie zeby sie ze mna skontaktowala. polem pomyslalam o drugiej, ktora sie rowniez nie odzywala dlugi czas. Wyobrazcie sobie że dzisiaj obie zadzwoniły. jedna chce umówic sie na kawe. Powiem szczerze źe jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to one Ciebie sciagnely myślami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że tak, a ile razy jest tak myślisz o kims a za chwilę ta osoba np. dzwoni do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parę razy się zdarzyło moja odpowiedź: tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zróbmy dziś, teraz eksperynent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×