Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wynajmuje mieszkanie i

lodowka a kuchnia gazowa-obok siebie...

Polecane posty

Gość wynajmuje mieszkanie i

wiec wynajmuje mieszkanie kuchnia jest b mala. wlasciciel wyposazal ja sam tym co mial-ostatnio dojechala do nas nowa-w sensie, ze wymieniana w domu-lidowka-kt tez juz z 5 lat ma..ale miejsce w kluchni zeby ja postawic podobnie jak poprzednia jest tylko obok kuchenki gazowej lodowka jest na 180cm, i w dolnej czzesci jest zamrazalka ale wlasnie ta dolna czesc boczna sciana styka sie z kichnia gazwa-a wlasciwie boczna sciana piekarnika-jestesmy osobami piekacymi, zapiekajacymi-korzyztsamy czesto z piekarnika-blagam niech mi ktos napisze, ze to ze soba nie koliduje... tyle czekalismy na wymiane tej lodowki....ledwo wszystko pomiescilam w kuchni...i wydaje mi suie ze kuchenka sie nagrzewa w trakcie pieczenia-i obok ta zamrazlalka...ech no co mozna zrobic nie da rady NIGDZIE przestawic kuchenki ani lodowki-kuchnia mikrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj foto moze poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO BEDZIESZ PLACIC BARDZO WYSSOKIE RACHUNKI ZA PRAD BO LODOWKA MUSI POBRAC WIECEJ ENERGII NA CHLODZENIE JESLI CALY CZAS JEST OGRZEWANA PRZEZ KUCHENKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam lodówkę w zabudowie
obok piekarnika też zabudowanego i rachunki mamy raczej przeciętne, a nawet niższe niż osoby, które mają lodówkę z dala od piekarnika. A przy tym jeszcze kupa innych rzeczy na prąd. Ale może przy starszych, nie zabudowanych sprzętach jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynajmuje mieszkanie i
ech kuchenka jakas stara jest...tzn ...ja wiem moze z 10lat ma...ardo...lodowka tez ardo...nie jest stara..wrecz przeciwnie u nas chodza 2lapciaki, tv, mikrofala..pralka 4 razy w tyg, pikarnik elektryczny..zmywarka...rachunki prognozowe mamy na ok 55-60zl mies..ale kwartalnie doplate ok 150zl... zobaczymy...z upragnieniem czekam na chwile az wyniesiemy sie na swoje i kuchnia bedzie wielka.dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee to niskie masz
rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×