Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherrycoke

14miesieczny niejadek!!! pomocy !

Polecane posty

Gość cherrycoke

Witam, bardzo Was proszę o opinie, mój synek prawie w ogóle nic nie je. Wszystko zaczęło się od dnia szczepionki- od tego momentu przestał jeść. Nie je Sinlacu, kaszek, zupek, chociaż gotuję mu różne, nie je w ogole słoiczków, deserów. To co je to Danio serek i makaron z masłem. I bułka. Zamartwiam się bartdzo. Syn pije dużo herbatek i soków, kompocików. Jest zdrowy, uśmiechniętyi bardzo radosny i żywy. Nie jest apatyczny i nie marudzi. Po prostu pluje wszystkim co mu się poda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinda
To dawaj mu dorosle jedzenie a nie jakis kaszki,Sokow tez nie powinno sie dawac za duzo ,bo zapychaja i dziecko nie czuje glodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
ale mu próbuję wszystko podawać, łacznie ze schabowymi, ziemniakami, juz sama nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinda
Znudzily mu sie kaszki i inne przetarte pierdoly ,zna smak obiadow dla doroslych i dlatego sie sprzeciwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez wyraznie napisala ze dorosle jedzenie tez probuje a on i tak nie chce moj ma 15 miesiecy i niby nie jest taki niejadek ale nie chce w ogole warzyw a owoce to tylko sloiczkowe gerbera (znacyz z tych plastikowych pojemniczkow). jedyny owoc ktory zje swiezy to banan ale musi byc lyzeczka zeskrobywany. bylismy wczoraj u lekarza i mamy zrobic wszystko zeby zaczal jesc warzywa i swieze owoce. on jest powyzej 75 centyla ze wzrostem i pomiedzy 25 a 10 z waga i dlatego musi troche nadrobic. kazala nie dawac soczkow, maksymalnie 100 ml ani wody. dawac za to mleko do picia (truskawkowe lub czekoladowe jesli trzeba bedzie). chodzi o to zeby mial kaloryczne picie nawet i bogate w wapn. no chyba ze bardzo mu sie bedzie chcialo pic to wtedy wode lub sok. i nie dawac pic bardzo duzo bo zapycha tym zoladek i potem nie chce jesc. nie dawac nic podjadac przed obiadem czy kolacja. (i tak nie dawalam :O ) nakupowalismy wczoraj wszystkiego ze moze cos polubi. lubi jogurty wiec mam pol lodowki jogurtow i do picia tez. zobaczymy czy uda mi sie go troche podtuczyc, za miesiac idziemy do kontroli wagi. to znaczy nie jest bardzo zle ale powoli zjezdza z centylami nizej i nizej. a no i odstawilismy butelke dzisiaj, zalecenie lekarki. i tak tylko rano pil z butelki, dzisiaj rano myslal ze mu pic daje jak mu niekapek dalam :D powodzenia zycze chociaz sama nie wiem jak to sie uda u nas :O nie lubi warzyw i nie wiem jak mu je wcisne :O i w ogole to nie je duzo ale az taki straszny niejadek nie jest. martwie sie teraz o ta jego wage :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×