Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość elo19

penis

Polecane posty

Gość elo19

Hmm Ja powiem tak moim zdaniem to zależy od wieluuuuuu życzy jeśli kobieta potrafi się sama doprowadzić paluszkiem do orgazmu który ma 5 cm ? to dlaczego fajny chodź trochę przystojny chłopak z małym 10 cm ptakiem nie mógł by jej doprowadzić do tego jeszcze uczucie miłość myślę ze nie powinniście zmieniać przez to facetów a wybierać takich bardziej doświadczonych pewnych siebie którzy wiedzą do czego służy języczek , paluszki no i Wacuś nawet gdy jest mały mój ma 15 cm nie jest zbyt gruby nie chwale się w życiu miałem 1 partnerkę ale jak zaczęliśmy się bzykać o 23 to skończyłem o 1.30 w nocy 2 i puł godz mi było dobrze ale w mojej głowie i tak siedzi cos takiego że kobiecie nie dogodzisz nawet 50 centymetrowym chu... POMYSLCIE KOBIETY czego chcecie milosci czy tylko orgazmów i czy chcecie przez to ze on ma 10 cm na starośc nie miec sie do kogo odezwać i wspominać swoje orgazmy z młodych lat jak szukałyscie tylko wacka do tyłka :P aaaa no i SZANUJCIE SIĘ BO W TYCH CZSA ŁATWO O STRATE REPUTACJI LEPIEJ KOCHAĆ I BYĆ KOCHANYM NIŻ DAWAĆ TYŁKA ZA KASE ALBO BEZ MILOŚCI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×