Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna malpka

Czy robienie lodzika swojemu mężczyźnie to oznaka miłości?

Polecane posty

A jeżeli nie połyka się spermy to nie kocha się tej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiaca lody
to zalezy od Ciebie - jesli uznasz, ze robiac mu loda udowadniasz mu swoja milosc - to tak mysl, ale ja tego osobiscie nie popieram. ale hmmm wiesz, ja jestem swingerka. mezowi robie loda z uczuciem :) jest cos w tym szczególnego wyjatkowego - a w seksie z innymi partnerami po prostu robie tak loda by facetowi bylo dobrze ale i mi rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli robisz to z własnej, nie przymuszonej woli, bez jego głupich aluzji i masz do tego chęci bo go kochasz i chcesz mu sprawić odrobine przyjemności to wtedy jest to Z MIŁOŚCI! Natomiast nie nazwałabym tego oznaka miłości O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest to poniżająze, chryste nie rozumiem takiego myślenia, może jeszcze seks jest poniżeniem. Poniżające zachowanie to zdrada to wręcz przeciwnie jest to akceptowanie swojego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urocza i atrakcyjna...
Do tego nikt sie nie przymusi ;-) Jesli masz faceta i go kochasz to robisz rozne fajne rzeczy ktore sama lubisz i sie nie przymuszczasz ;-) Przyjemnosc dla obu stron ..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
Nie mam zielonego pojęcia jakie kobieta ma przyjemności z robienia loda ale skoro wpadły na ten wspaniały pomysł by było nam jeszcze przyjemniej to nie mam nic przeciwko temu. Nie uważam że to w jakiś sposób uwłacza kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×