Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr.Maxx

Problem z napisaniem podania o prace

Polecane posty

Problem z napisaniem podania o prace czy jak kto woli listu motywacyjnego. A mianowicie nie wiem jak go za adresować bo po prostu nie wiem czy do jakiegoś kierownika czy do firmy ale i tak nie wiem jak się kierownik sklepu nazywa. a staram się o prace w ochronie. I nie wiem komu nawet jak napiszę to zanieść. Możecie mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to się uda
napisz na firmę zaneś do kadr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie ma tego sklepu w necie
żeby sprawdzić dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to bo chcę złożyć papiery w drogerii Rossmann. Dopiero pierwszy raz w życiu będę składał papiery o prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi tylko jak mam adresować np. Do kierownictwa działu ochrony Drogeri Rossmann ul. Księżycowa1234 50-655 Słońce o to mi chodzi bo nie wiem jak to napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajjajaja
A jesteś pewien że oni mają swoją własną ochronę? Bo taie sklepy przeważnie korzystają z usług firm ochroniarskich typu impel itp. W takim wypadku powinieneś złożyć podanie nie d sklepu ale to takiej firmy. Jeżeli mają własną ochronę to ja bym napisała Drogeria Rossman ul. taka i taka. Zanieś do tego sklepu - oczywiście daj kierownikowi. jak nie przyjmnie to zapytaj do kogo się kieruje takie podania i gdzie się składa. Jest jeszcze strona rossmanna - tam jest zakładka praca może tam znajdziesz coś dla siebie. Jest też podany mail na który można wysyłać aplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheehehhe
najprosciej bedziesz jak zdzwonisz i zapytasz jak zaadresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×