Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kot1919

praca na plaży? zysk, czy strata??

Polecane posty

Gość kot1919

witam czy pracowaliście nad morzem sprzedając rożne gadżety?? zastanawiam się czy uda mi się w ten sposób zarobić, czy to po prostu wyzysk pracownika?? co myślicie, macie jakieś doświadczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka234
Hej ja pracuje nad morzem ale nie na plaży- ale wiem, że to ciężka praca- trzeba krzyczeć i sprzedawać jak najwięcej no i raz masz leciutkie rzeczy a raz tagrasz lodówkę z kukurydzami w największy upał - ja bym się nie zdecydowała bo wiem, że to cięzka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot1919
lipa:( bo nic innego nie mogę znaleźć, myślałam też o gastronomi ale tam jest chyba jeszcze gorzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka234
w gastronomi jest o tyle dobrze, że za jedzenie nie płacisz a na to idzie mnóstwo kasy... i zależy w jakim lokalu- jak restauracja to spoko a jak jakiś kebab to zapie**ol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot1919
wszyscy mi odradzają gastronomie, miałam jechać nad jezioro na 2 miesiące praca od rana do nocy z wyżywieniem i zakwaterowaniem, ale bez możliwości dnia wolnego:( i tylko 1500zl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co najlepiej zrób sobie
sama biznes, nie pytaj nikogo czy Cię zatrudni bo wtedy mało Ci zapłacą. Kup zestaw z henny do robienia tatuaży, na jednym tatuażu w 5 minut masz 10-20zł a we wakacje w 1 dzień możesz takich tatuaży nawet 50 zrobić :) Serio, moja koleżanka tak sobie dorabia w jeden dzień nieraz miała 600zł zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot1919
problem w tym ze ja niestety nie mam zdolności plastycznych,a wątpię żeby ktoś zapłacił za źle wykonany tatuaż:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot1919
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co najlepiej zrób sobie
Tutaj nie są potrzebne zdolności, w zestawie masz wzory i na skórze od kalki je odbijasz i rysujesz henna kontury :) Widzę jak to inni robią, nawet jeśli tatuaż jest krzywi to i tak zapłacą bo najczęściej dzieci takie chcą i rodzice nie zwracają na to uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka999
mnie również interesuje ten temat... ciężka praca jest wszędzie, ale wiecie ile można zarobić w ten sposób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka999
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×