Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamaaaaaaaaaa a mama

Jaka różnica między smoczkiem przeżroczystym a brązowym ??

Polecane posty

Gość mamaaaaaaaaaa a mama

Moje dziecko przejdzie teraz na smoczek nr 2, do tej pory miał ten taki gumowy, jasno brązowy, a teraz mąż kupił 2 i jest przeźroczysty. Dlaczego jeden taki, drugi taki? Z czego jest ten, a z czego ten? Jaka miedzy nimi różnica? Nie przeczytałam na opakowaniu, bo zanim wróciłam to mąż je wyrzucił i wygotował smoczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten brazowy jest z naturalnego tworzywa, lateksu, ma charakterystyczny smak i zapach (niektore dzieci go nie toleruja), natomiast przezroczysty jest z sztucznego tworzywa, silikonu, jest bezzapachowy i nie ma smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaaaaaaaa a mama
który lepszy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co smoczek
po co smoczek dajesz?? uczysz dziecko cos, czgo bedziesz potem musiala oduczac - bez sensu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaaaaaaaa a mama
Moje dziecko pierwszy miesiąc spędziło w szpitalu i tam nauczyli go smoczka :) teraz niestetty do zasypiania jest konieczny. W ciązgu dnia nie korzysta ze smoczka w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ktory lepszy bo moje dziecie niestety smoczka nie chcialo:O ale podobno lateksowy szybciej sie zuzywa i ogolnie ejest mniej trwaly jesli dojda zabki dziecka, silikonowy jest trwalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu gadasz
"uczysz dziecko cos, czgo bedziesz potem musiala oduczac - bez sensu " wielu rzeczy musimy dziecko nauczyć, aby je później oduczyć:Otwoje gadanie jest bez sensu. np. picie z butelki i później z kubka niekapka - też musimy oduczać. czy to znaczy, że od urodzenia powinnyśmy uczyć dziecko picia ze szklanki, aby później nie mieć problemów z oduczaniem?:O smoczek nie został wymyślony bezpodstawnie, bo niemowlę ma bardzo silny odruch ssania i ssanie go po prostu uspokaja. doucz się trochę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przy ząbkach
lepszy jest lateksowy bo jest miekciejszy i ciezko go przegryzc, ten z silikonu jest twardy i moja mala jak jej tylko zeby wyszly zrobila sobie z niego gryzak, zasadniczo smoczem ta tylko do spania w dzien go nie uzywa, ale jak zasypia to potrafila w ciagu tygognia dwa poprzegryzac silikonowe, a lateksowemu rady nie dala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasssssdssaaaaa
Zgadzam się w 100% z opinią powyżej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasssssdssaaaaa
Tzn - zgadzam się z opinią "bez sensu gadasz" ... :D ale "a przy ząbkach" też mądrze gada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy skoczek
niż kciuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy skoczek
*smoczek oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×