Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malina17

10 kilo przez wakacje ze zdrowym i dobrym jedzeniem-DIETA NISKO KALORYCZNA

Polecane posty

Witam zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej walki z nadwagą:) Ja jestem po sanatorium :) Byłam na odchudzanie ... w miesiąc schudłam 5 kilo:) i na tej diecie co mam mozna jeść wszystko prócz: fastfoodów!!! dużo owoców prócz: winogron i bananów i kokosa bo one tuczą i prócz migdałów , orzeszków pod jaką kolwiek postacią:) Wiem miejwięcej co wolno jeść ! Nasza dieta to DIETA NISKO KALORYCZNA Pzdr. Zapraszam i zaczynamy od teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj strzałko:) Bardzo mi miło , więc jak chcesz przykładowy mój dzisiejszy jadłospis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz lepiej chudnąć wolniej ale zdrowiej , ponieważ to lepiej wpłynie na nasz metabolim i waga będzie spadała na stałe.... Np . to mój dzisiejszy jadłospis: I śniadanie : platki (nieważne jakie ważne aby zawierały ziarna zbórz) + mleko (1,5% - bo 0,5 %to nie ma smaku ) II śniadanie: 25 deko truskawek i 15 deko czereśni Obiad : Warzywa gotowane na parze (mam garnek do gotowania na parze) + sok lub herbata ( jak sok to tylko kupuj te fortuny bez dodatku cukru , a jak herbata to tylko z 1 łyżeczką cukru i odrobine soku z cytryny wlej) Podwieczorek : serek wiejski z dodatkiem brzoskwini kolacja : 2 kromki ciemnego chleba odrobine masła ( rama lub osełka) + chuda polędwica + herbata ( wyżej napisałam jak ją zrobić) Aha, i nie pijemy gazowanych , kolorowych i słotkich napojów ( możemy wode mineralną niegazowana , soki bez cukru z fortuny itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja chętnie się dołączę. Mam trochę czasu na spalanie sadełka i rzeźbienie się. Chcę mieć figurę Rihanny, niewiele mi brakuje (tylko 15 kg mniej :P) i ujędrnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad same warzywa??? Nie uwierze , ze to jest jadłospis od dietetyka. Bo na obozy odchudzajace menu układają dietetycy i nie ma szansy na to, ze lekarz proponuje taki obiad pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenie_ma_znaczenie
lonly - jesteś w błędzie, taka dieta jest możliwa - jest stosowana od 100 lat w klinice w Zurichu, a w Polsce jej propagatorem jest dr lek. med. Ewa Dąbrowska z Gdańska - jest to dieta oczyszczająca warzywno-owocowa (można ją stosować od 2 do 6 tygodni), a później stosuje się zdrowe wegetariańskie żywienie aby nie było efektu jo-jo. więcej tu: http://www.dieta-dabrowska.pl/wyniki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzenie_ma_znaczenie --- Masz absolutną racje :) Lonly - te warzywa są na parze i są z nimi ziemniaki to jest dpbre zjadłam cały talerz:) Spróbuj , to jest syte :) Zapraszam do przylączenia się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Co tam u was??? Ja już się nie mogę doczekać jutra:) Bo jutro : po 1 .jutro jest pierwsze ważenie , a mamy je co tydzień w poniedziałki :) po 2. jutro idę po nowy telefon ;) Chcę LG Shine. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzisiejszy jadłospis: I śniadanie: płatki na mleku + herbatka (malina z żórawiną) II śniadanie : serek wiejski (lekki) Obiad : kotlet z piersi kurczaka (gotowany na parze) + ryż + surówka z sałaty i pomidorów)+ sok jabłkowy podwieczorek: batonik fittness kolacja :1 kromka chleba + masło (rama) + 1 plasterek polędwicy (chudej) I jeszcze wieczorem 30 brzuszków... A wy jaki macie plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walecznaa
witaj Malina; przepraszam, że tak na bezczelnego ;-) ale szczerze mówiąc nie bardzo mam czas na systematyczne zaglądanie i pisywanie na kafe; zapytam tylko (bo sama szukam gotowych, prostych jadłospisów) ile kalorii ma ten jadłospis (wiem, mogę sobie policzyć, ale lliczyc też nie bardzo mam czas) i pytanko drugie: może po sanatorium dysponujesz gotowymi jadłospisami, bo czegoś takiego własnie poszukuję; ja mam za soba krytykowaną przez wielu \"kopenhagę\"; dla mnie to idealna dieta, bo dania niewyszukane i mam czarno na białym co mogę; no i szukam teraz czegoś, bo jak na razie błądzę we mgle jedząć \"na oko\", chociaż jednak chudnę; ale mając taka rozpiskę byłabym przeszczęśliwa; z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×