Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zielonamax

Blagam o pomoc i rade, co sadzicie...?

Polecane posty

bardzo rzadko zdarza mi sie pisac na forum, ale dzis to juz musze sie wyzalic bo nie wiem co robic :( Otoz jestem z moim facetem ponad rok, jestesmy niesamowicie szczesliwi razem. Nie wyobrazamy sobie zycia bez siebie. Pomimo ze jestesmy jeszcze mlodzi myslimy o wspolnej przyszlosci. W tym roku idziemy na studia do Warszawy, z tym ze nie mozemy mieszkac na razie razem bo moja mama na to sie nie zgadza i niestety ten numer nie przejdzie. Dlatego uzgodnilismy ze kazde z nas wynajmie pokoj w Warszawie i jakos to narazie bedzie. Tylko ze dzisiaj przezylam szok :( Moj chlopak napisal mi ze znalazl dla siebie swietny pokoj. wszystko byloby ok gdyby nie mieszkaly tam dwie studentki :( Zeby nie bylo niedomowien, ja mu ufam, wiem ze ic nie kombinuje na pewno, ale sama nigdy bym nie pomyslala zeby wynajac cos sama z dwoma chlopakami. On twierdzi ze to z kim bedzie mieszkal jest mu obojetne bo przeciez mnie kocha. To jest prawdziwa okazja, bo tanio bo dobra komunikacja itd itd. :( jak sobie pomysle to jestem przerazona blagam pomozcie co ja mam robic zaraz sie rozplacze :( ((( nie chce go ograniczac, wiem ze jest mu ciezko bo wyjezdza teraz za granice i musi szybko cos znalezc teraz. Przepraszam Was ze pisze tak chaotycznie. pomozcie :( Dodam jeszcze ze dokladnie chodzi mi o to, ze ja sie czuje okropnie z tym ze on bedzie mieszkal z niewiadomo jakimi pannami i wogole :( czemu on to robi? Mysle ze panie mnie rozumieja ze moje zachowanie jest w tej sytuacji normalne :( poradzcie cos co powinnam zrobic sama sobie nie poradze bo nie mysle zbyt racjonalnie teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×