Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Z GÓRY DZIEKIII

prosze napiszcie mi co DOKŁADNIE jedzą wasze 7 lub 8 mies dzieci

Polecane posty

Gość Z GÓRY DZIEKIII

bo kombinuje czy aby nie daje za mało prosze o rozpiske ILE I CZEGO porównałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano około 6 robię 210 ml mleka, czasami wypije, czasami nie. około 11 kaszka, różne rodzaje na 150 ml wody około 15 około 150-200 ml obiadu około 18 banan/jabłko/truskawki myślę, że wychodzi tego około 100-150 g około 21 robię 210 ml mleka ale najczęsciej nie daje rady tyle wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z GÓRY DZIEKIII
OK.8 -120 MLEKA ok 11 kaszka (z 120ml mleka) ok 15 -słoiczek z mięsem125g ok 18 słoiczek z iwocami ok 21-22 120 ml mleka w miedzy czasie pierś -ale to tylko troszkę bo laktacje mam słabą i woda rozcienczona z sokiem i tak sie zastanawiam czy te słoczki to nie za małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z GÓRY DZIEKIII
okokoko ale to pisiałas na teraz -10 msc czy jak miał 8 msc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to mam dobrze
ok. 5 rano 180 ml wody plus mleko ok. 10 190 ml kaszki manny z owocami ok. 15 obiadek ok. 18 deserek ok. 22 210 ml wody plus mleko plus 4 miarki kaszki W między czasie jakieś drobne przegryzki typu wafle ryżowe, chrupki, owoc w łapkę. także soczki, herbatki i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to mam dobrze
do z góry dzięki. czyli jeśli dostanie o 21-22 120 ml mleka to wytrzymuje na tym aż 10 godzin ??? łoooo matkooo :D:D Wydaje mi sie, ze za mało mleka pije na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiele się to zmieniło, dlatego ci napisałam. Jak miał 7-8 miesięcy to najczęsciej nie chciał jeść zupy ale mleko, kaszki owcoe tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z GÓRY DZIEKIII
no tyle daje a potem zaraz cyc,zawsze mam pytanie 1 czy wasze dzieci sie upominaja o jedzenie? bo moja nie ale jak jej dam to je a dwa jak z przegryzkami jak ona nie ma jeszcze ząbków? czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przegryzek raczej unikam. Ale czasami dawałam biszkopta nawet jak nie miał zębów, nauczył się dzięki temu gryźć, radzić sobie z większymi kawałkami, dawałam też banana do ręki. Nie upomina się bo dostaje o stałych porach tyle ile potrzebuje. Czasem zje cały posiłek, czasem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to właśnie dlatego ci wytrzymuje i dojada piersią. To nie je raczej za mało. Tylko w sam raz. Nawet jak doje te 50-60 ml z piersi to wychodzi prawie 210.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z GÓRY DZIEKIII
no własnie z butli wiadomo ile zeszło a z cyca? od poczatku miałam problem z laktacją wiec cudów sie nie spodziewam mała to raczej sobie z niego smoczek zrobiła jeszcze dajecie 2 słoiczki lub ten wiekszy na obiad? taki mały to chyba mało ,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gotuję sama. Ale jak czasem daje słoik to daje duży. Ale jak Miki był w wieku twojego dziecka to zjadał mały słoik obiadu, bo po prostu nie chciał jeść warzyw, a już w ogóle z mięsem, to pluł. Lub po prostu dzieliłam duży. Ale ogolnie dla dziecka w wieku 7-8 miesięcy to już duży słoiczek. A sprawdzić ile masz w piersi jest łatwo. Ściągnij laktatorem. Zobaczysz ile jest, a dziecko i tak lepiej ściąga niż laktator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z GÓRY DZIEKIII
nie mam laktatora i to był chyba błąd ze go nie kupiłam dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto czy ty nie jestes obyt
a z fachowa lektura? napisza ci ze napychaja dzieci danonkami, bananmi i hebrata z cukrem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto czy ty nie jestes obyt
ja daję tylko sucharki i mleko. nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto czy ty nie jestes obyt
sorrrryy ale wole zaufac lekarzowi, powaznym autorom..a nie sasiadce czy ... nie raz sie zdazylo jak mamy na kafe wypisywaly madrosci na temat karminia i pilegnavji... tylko za glowe sie zlapac dopajanie dziecka herbata z cytryna i cukrem, dananonki na deser, ziemniaki na obiad...przy 5 mies bobasie mycie co 4 dni,..i inne kwautki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat zgodzę się z koleżanką powyżej. Jednak lekarze też są różni, jedni starej daty inni nowszej. Warto poszukać w książkach, chociaż normy co chwile sie zmieniają. Możesz popatrzeć na stronę www.osesek.pl. Jednak wydaje mi się, że autorce chodziło jedynie o porównanie. PS. jak dobrze przybiera, to znaczy, że tyle wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×