Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca z rana

Rozmowa w UP w sprawie dotacji 40 tysiecy, o co pytają?

Polecane posty

Gość pytająca z rana

Mam mieć rozmowę ws dotacji na rozpoczęcie działalności. Czy ktos przez to przechodził? o co pytają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dddddddddddddupa
wlasnei o ta dzialanosc chca oceni czy to ma sens musizz byc zorientowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajjajajajajaj
jeżeli masz dobry biznes plan to odpowiesz. oczywiście jeżeli się dobrze z nim zapoznasz. Musisz też sama sprawiać wrażenie osoby przedsiębiorczej, solidnej - to jest też ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwetuetit
w UP nie dostaniesz 40 tyś. dotacji, bo tam masz ok. 18 tyś. z Funduszu Pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca z rana
40 tys można dostać w programie "własna firma-nowe horyzonty" z programu Unii Europejskiej. Biznes palnu jeszcze nie wypełniałam, pisałam tylko we wniosku na czym ma polegać ta działalność. Pytałam jak się przygotować, czy coś przynieś ale powiedziano mi że nic nie muszę mieć, bo to jest rozmowa. 100 osób będzie mieć rozmowę, z czego 50 osób dostanie po 40 tys. Tak bardzo pragnę tej kasy, to moja jedyna szansa, chcę otworzyć sklep z art. dziecięcymi bo w naszym mieście (20 tys) jest jeden malutki tylko z ubrankami. Ja miałabym też wózki, foteliki, art dla niemowląt itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca z rana
dostałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa888
gartuluje! powiesz coś więcej na ten temat bo mnie to też inetresuje, jak było i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca z rana
złożyłam wniosek, miałam rozmowę i przyznali mi dotaję, aha - zarejestrowałam się jeszcze jako poszukująca pracy bo zwiększyć szanse :-) Do końca sierpnia mam wychowawczy więc od 1 września zacznę prowadzić działalność. Nie wiem czy się uda,bo lokal nie jest ściśle w centrum, boję się, ale nie muszę płacić czynszu (własny lokal) więc chyba na zus zarobię :-) Wiem że na towar można przeznaczyć 25 % czyli 10 tys, będę teraz mieć szkolenia, dostałam książkę, pomogą mi napisać biznes plan. To jest dla mnie duża szansa bo do tej pory pracowałam za 1200 zł netto z czego zostawało mi 800zł (po odliczeniu beznyny), atmosfera fatalna. Wprawdzie dostawałam premie, 13 pensję ale i tak nie nazbierało się więcej niż 1400 zł/m-c. Wiem że na początku może być ciężko ale nikt mi nie będzie stał nad głową i wrzeszczał, poza tym swoje to swoje. Mój ojciec zaczynał od zera , ja dostałam te 40 tys.Mam wyższe wykształcenie ekonomiczne, lat 28. Postaram się jeszcze o tzw wsparcie pomostowe czyli dostaje się 1100 zł/miesiąc też z UE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa888
no to gites :D cieszę się i życzę powodzenia! Grunt, że ma swój lokal bo innych "zjadają" czynsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee
e no to szybko to załatwiłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee
i czy możesz nam zdradzić o co pytają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję! domyślam się, że jesteś bardzo szczęśliwa :D i wcale się nie dziwię. 40 tys. zł to dobry start dla takiego sklepu. Życzę moc sukcesów! zaglądaj co jakiś czas tutaj na topik i zdawaj relację jak Ci idzie! :D jeszcze raz POWODZONKA! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anannanananannanannanan
całkiem fajnie to sobie wymyśliłaś, gratuluję i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borabora135
w urzędzie pracy 40 tys? pierwszy raz słysze.Dostaniesz co najwyżej 18 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca z rana
o co pytają na rozmowie? - co to za biznes, pogadałam o wszystkim co wiedziałam, czemu taki akurat wymyśliłam, oni coś zanotowali, taka luźna rozmowa :-) 30 minut rozmawialiśmy borabora135- nie z Urzędu ale z programu Unii Europejskiej pt Własna firma - nowe horyzonty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtjfgfdhdfhdf
a ta dotacja NOWE HORYZONTY jest na całą polske? czy tylko w Twoje gminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka wtorkowa
ja myślę że akcja Nowe horyzonty jest w całej Polsce, sprawdźcie w swoich UP Wniosek to był 1. z danymi personalnymi 2. arkusz kwalifikacyjny (trzeba było napisać krótko o planowanym biznesie) od poniedziałku zaczynam szkolenie, przez 2 tygodnie od 15.30 do 21.30. Myślałam że to będzie kilka dni... a nie tyle czasu , no ale przetrwam jakoś :-) Mąż zostanie z dzieckiem bo wraca przed 15tą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca z rana
to moja wypowiedź powyżej :-) Jutro jadę odebrać skierowanie na te szkolenia :-) i muszę spytać o ważną rzecz: czy mogę być na urlopie wychowawczym otwierając ten biznes, hmmmm czy muszę go przerwać. Rozmawiałam z kadrową i będąc na wychowawczym można pracować (odpada jedynie zasiłek) tylko co na to ci od dotacji hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy długo czekałaś na odpowiedź po złożonym wniosku? Jeżeli 25% kwoty można wydać na towar to na co resztę? Chcę otworzyć niewielki sklep spożywczy, mam lokal lecz wymaga on remontu, więc stąd te pytanie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×