Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona jeszcze

Przygotowania ślubne - krok po kroku!

Polecane posty

Gość zielona jeszcze

Od czego zacząć przygotowania do ślubu i wesela? Jestem w tym zielona :) Piszcie tu wszystkie przydatne wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas było tak.. najpierw zarezerwowalismy sale,kucharki i zespol to bylo na rok i 3 miesiace przed slubem. Potem 11 miesiecy przed zarezerwowalismy godzine w kosciele ,kamerzyste,fotografa potem dlugo dlugo nic i na 5 miesiecy przed zamowilam suknie slubna na 3 miesiace przed zaczeslimy rozdawac zaproszenia oraz kupilismy garnitur mlodemu na 2 miesiace przed ustalilismy menu z kucharkami oraz dowiedzielismy ile produktow mamy kupic itp itd (bo my mielsimy sale wynajmowana ze swoimi kucharkami wiec wszystko sami kupowalismy) no a potem to juz 2 tygodnie przed a raczej w sumie ostatni tydzien przed bylo najwiecej latania...cos jeszczE? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze sala, zespołi kamera zaklepalismy to na 15 miesiecy przed potem kościoł, zalezy gdzie mieszkasz czy w malej miescinie czy w wiekszej, my zrezerowaliśmy kocioł na jakiś rok przed slubem kolo 6-7 przed trzeba zaczac mysleć nad naukami przedmałżeńskimi no i nie wiem, samochod autokar jesli bedzie potrzebny na jakieś 5 miesiacy przed suknia jesli szyjesz, kupujesz w slalonie dekoracja sali zaproszenia zapraszanie gości tak 2-3 miesiace przed slubem dalej na 3 miesiace nie wczesniej załatwianie papierków z USC i akt chrztu czasem swiad ukończenia szkoły dla sprawdzenia bywalności na religii potem obrączki, dodatki do ślubu w przypadku płacenia od osoby na dwa tyg przed ustalenie menu i wplata kasy, ustalenie z forografem i kamerzysta szczegółów i z orkiestrą a jeszcze wcześniej umówienie sie do fryzjera itp. no chyba wszytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Sprzedam wódkę Pan Tadeusz ok 100 butelek 0,5l - 20 zł za butelkę. Kupiliśmy na nasze wesele, które musieliśmy odwołać. Kontakt proszę na maila kbartylak@arcor.de. Pozdrawiam i zycze udanego wesela!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmnbvcxz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cebula staniała 30
Bardzo stresowaliśmy się przed ślubem. Ogromnie przerażała nas cała otoczka wesela- kupno sukni, wybór zespołu itp. Na dekoracje nie starczyło nam czasu. Zdecydowaliśmy część obowiązków przekażemy fachowcom , i to była bardzo dobra decyzja. Magia, nie wiedziałam, że dekoracje mogą tak cudnie wyglądać, dbałość o szczegóły Wraz z mężem polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęliśmy najpierw od zarezerwowania sali. nasz wybór padł na Chatę z Zalipia w Sarnowie. To świetna miejscówka na wesela, piękna sala. Później załatwialiśmy suknię ślubną i garnitur, a na końcu zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTVARTA
Hej, z pewnością jako młode mamy szukacie oszczędności. OTVARTA, nowy operator na rynku telefonicznym oferuje abonamenty już od 7,99 zł miesięcznie. Sprawdźcie naszą stronę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, że niezwykle ważną częścią przygotowań jest przygotowanie kwiatów. A to najlepiej zostawić profesjonalnym florystkom. Ja bardzo polecam http://www.bialeanemony.pl ja na swoim weselu byłam zachwycona tym co Pani zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×