Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Motylek ze skrzydełkami

Zabieg

Polecane posty

Gość Motylek ze skrzydełkami

Czy jest możliwość zmniejszenia warg sromowych za darmo na kasę chorych? Wystają na Okolo trzy cm i to jest okropne:-(zyc sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkova
Nie ma takiej możliwości :P Ale uspokoję Cię, też miałam kiedyś potworne kompleksy z tego powodu, myslałam, że facet będzie się mnie brzydził... Tym bardziej, ze związałam się z chłopakiem doświadczonym seksualnie i bałam się, że będzie sobie mnie porównywał z poprzednimi partnerkami. Ale nic z tego, moj facet zarówno lubi mnie piescić oralnie jak i kochać się ze mna i nigdy nic nie wspomniał na temat moich warg :) Więc jak widzisz, faceci nie zwracają na to takiej uwagi jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek ze skrzydełkami
Jestem załamana. Mam chlopaka ale jeszcze nie robiliśmy tego. Kiedys powiedział ze bardzo kreci go minetka. No jak ja mam mu sie pokazać. Jestem dosc ladna bardzo wysportowana wiec figura tez ok ale to cos miedzy nogami to porażka. Kocham go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek ze skrzydełkami
Boje ze sie przestraszy czy cos. One wystają i sa ciemne. Kurcze jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje też są wystające i również mają ciemny odcień. ja też miałam kiedyś potężne kompleksy. ale podobnie jak motylkova, mam cudownego faceta, który ciągle chce mnie zadowalać ;). zresztą wejdź na wątek "duże wargi sromowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek ze skrzydełkami
Wejde dzieki ale chcialam jakos to naprawić. Tyle ze rodzicom wstyd sie przyznać a pieniędzy za duzo nie odłożyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×