Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mp3gain

Mam autyzm a chcialbym miec dziewczyne. Czy to mozliwe?

Polecane posty

Gość mp3gain

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 089
W wiekszosci przypadkow to niemozliwe. Ale sa odmiany autyzmu , gdzie odizolowanie się od środowiska i zamknięcie w swoim świecie nie jest aż tak silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR PSYCHOL
niemożliwe coś ściemniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 089
osobiscie znam dziewczyne z autyzmem, w moim wieku. Na pierwszy rzut oka fizycznie calkiem normalna. Jednak nigdy nie uslyszysz od niej pytania w stylu co slychac itd. Z autystykiem najczesciej prowadzi się wywiad, Ty pytasz a on tylko którtko i na temat odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiedziałam
że autyzm może miec taka łagodną formę, autystycy jakich spotkałam nie odpowiadali nawet z sensem na pytania tylko powtarzali na zasadzie kalki częśc pytania a potem deklamowali co im się z tym skojarzyło np - jaki dzis dzień tygodnia ? cisza Jkai dziś dzien- czwartek czy piatek? Czwartek, piątek, powiedz jakie znasz dni tygodnia, uszereguj kartoniki apotem pokoloruj na zielono katrtonik z trzecim z nkolei dniem tygodnia . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz pełny portfel
to i autyzm nie zaszkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiedziałam
btw, pewnie, że tak, na każdego czeka gdzieś tam druga połowa, jeżeli tylko jestes w stanie nawiazać kontakt to czemu nie ;|0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swoja drugą połowę
zawsze nosze ze sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egon chodzon
znajdz sobie autystyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszcz_ma_autyzm
O,fu autyzm.Nie cierpię autystów! Te ich duże ,brązowe oczy jak u Jasia Fasoli mnie wku-rwiają.Sam mam jednego w klasie i mnie w-kurwia.Nie odzywa się w ogóle ,wykonuje dziwne ,niezgrabne ruchy,a jest dorosły.Nie cierpię autyzmu.Nie rozumiem jak psychiatrzy mogą to tolerować.Przecież ci ludzie to rośliny!Mówię tu o nastolatkach ,bo dzieci z autyzmem aż tak nie rzucają się w oczy.Ale jak takie coś urośnie,to tylko z niego roślina i nic więcej.Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno 95 polaków
to katolicy jak to pieknie tutaj wychodzi jacy z was chrześcijanie hipokryci !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież introwertycy( normalni ludzie ) są bardzo lekko wręcz śladowo autystyczni , nie pamiętam nazwy teraz. Są to po prostu ludzie bardziej skupieni na sobie niż na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzuzepina
kurcze to mozliwe bym ja byla autystyczna? bo ja jestem naprawde zamknieta w sobie i raczej nie lubie bywac z ludzmi. mam jakby swoj swiat:)) ale meza znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnawi
ale chuje z was. nie wszyscy oczywiście. mam nadzieję, że znaczna część tych wypowiedzi to prowo ludzi, którym się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliweczka hipp
Olekolekbarabara -> Autystycy sa nieraz 100 razy piekniejsi z wygladu niz "normalni" ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olekolekbarabara
Znam jednego autystę.Wyciąga chusteczkę higieniczną i w nią pluje.A,fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olekolekbarabara
Dzuzepina,niekoniecznie.Może jesteś po prostu nieśmiała.Autyści nie umieją nawet pisać na komputerze,ani powiedzieć normalnego zdania, Ty,widzisz.Jesteś normalna,tylko nieśmiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno masz.gdzieś czeka ta twoja druga połówka:) Nie załamuj się tylko ruszaj do boju.Jak tu piszesz tzn że masz łagodną odmianę autyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olekolekbarabara
No, łagodną. Tak samo jak...Pan em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki jeden koles - Ty wiejski pachole! Nie wypowiadaj o introwertykach jako osobach autystycznych bo gówno wiesz. Kolejny zasrany kafeteryjny specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgjjjjj
do Dzuzepina- matoł z ciebie kimkolwiek jestes nie wiem moze poczytaj sobie troszke na temat autyzmu a potem sie wypowiadaj bo akurat duzo autystow porozumiewa sie wlasnie przez pisanie na komputerze i niektorzy sa bardzo inteligentni i owszem maja trudnosci z porozumiewanie sie werbalnym a zreszta co ja ci bede gadac jak nawet pewnie nie wiesz co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgjjjj
sory dzuzepina to bylo do olekolekbarbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale głupoty pierdolicie !!!!! brat kolezanki to autystyk i to sa bardzo bardzo inteligentni ludzie tylez ze zamknieci w sobie !!!!! i gwarantuje wam ze osoby z autymem maj woiecej rozumu w głowie od was !!!! kazdy autystyk ma jakies szczegolne uzdolnienia brat mojj kumpeli nie musi czytac ksiazek zeby wiedziec o czym jest wystarczy ze przekartkuje szybko ksiażke i wien co tam jest bo robi tak jakby zdjecie "kalkuje " to wiec nie pierdolccie co niektórzy ze autystycy sa do niczego bo to bzdury !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że to prowokacja, bo przy autyzmie jest raczej znaczny niedorozwój intelektualny, co innego np. przy Zespole Aspergera, którego sama jestem przykładem. Jest to bardzo lekka odmiana autyzmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olekolekbarabara
fgfgjjjjj - naucz się pisać poprawnie ortograficznie, zanim napiszesz do mnie odpowiedź. Sam pewnie masz autyzm. A ja nie cierpię autystów i ludzi chorych psychicznie, niestety, nie zmienisz mnie. Nie toleruję i tyle. A co do autora tematu...znajdź sobie też jakąś autystyczną dziewczynę. Będzie tak samo głupia, jak i ty. Jak wy nawet nie wiecie co to seks ! Dwoje autystów - w jednym łóżku ! Obrzydliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autyzm
Olekolekbarabara: Ty ograniczony jesteś że szkoda słów! inteligencja = tolerancja = rozumienie innych ludzi czyli myślenie na wyższym poziomie! Autyzm to nie choroba psychiczna tylko neurologiczna. Tak łatwo ci ubliżać innym a sam być może będziesz kiedyś miał swoje dzieci, życzę ci żeby były zdrowe ale różnie przecież może być. Więc zastanów się może nad tym jeżeli w ogóle umiesz logicznie myśleć. Widać że seks ci tylko w głowie a to każde zwierze potrafi, natomiast niektórzy autystyczni mają takie zdolności i urodę że nawet sobie tego nie wyobrażasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olekolekbarabara
Autyzm to nie choroba psychiczna ? Pierwszy raz słyszę. Autyści są brzydcy, pryszczaci i nie mają żadnych talentów. A, fuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też niby mam coś takiego
zespol asperera dopeio teraz u mnei wykryto a 25 lat juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyldek
Ze specjalnymi pozdrowieniami dla pani Eś. W konia pani kogoś robi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×