Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niczka11

dziwny męczący problem

Polecane posty

Gość niczka11

Pisze na forum bo zaden z lekarzy, których do tej pory odwiedzilam nic mi nie poradzil. A mianowicie. Od czasu do czasu mam jednodniowy katar - wodnista wydzielina z nosa, ktora leci mi jak woda z kranu, chustki mozna wyzymac (oczywiscie jakby ktos chcial) Kicham kilka razy na minute, raz za razem. Uczucie mam jakby w jednej dziurce miala jakis klębk wloczki ktory drazni mi sluzowke nosa. Zrobilam testy u alergologa - nic nie wyszlo, nie jestem na nic uczulona. Profilaktycznie dostalam Nasonex i Singulair, ktore w ogole nie pomogly a kosztowaly nie malo...Laryngolog - w nosie jest wszystko ok, zadnych polipow, przegroda w porzadku... - profilaktycznie krople do nosa typu Buderhin i jakies tabletki fexofast chyba o ile dobrze pamietam. Lekarz rodzinny - kolejne krople do nosa i jakas sol fizjologiczna w sprayu - do oczyszczania... A katar nadal pojawia sie, srednio co miesiac. Na drugi dzien czuje sie jak nowo narodzona. Zero kataru. Przeanalizowalam wszelkie jedzenie i kwiatki, ktore moglyby wplynac na to dziwne zjawisko. Ostatnio zauwazylam rowniez ze katar ten ostatnio pojawil sie u mnie dwukrot nnie w dzien po zakonczeniu brania cyklu tabletek antykoncepcyjnych (Harmonet) Co robic? Czy tabletki moga byc przyczyna czy to zupelnie cos innego? NIby jeden dzien to nic strasznego ale czuje sie po nim bardzo wymeczona. Mam problemy z oddychaniem i ogolnie jestem oslabiona. Pomozcie prosze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×