Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anna500

alimenty

Polecane posty

jakie mam szanse dostać alimenty od byłego męża na siebie, jeżeli nie mamy dzieci, on się wyprowadził ze wspólnego mieszkania, sama spłacam kredyt zaciągnięty wspólnie na kupno tego mieszkania i sama opłacam czynsz? Dodam,że oboje pracujemy i zarabiamy mniej więcej tyle samo, ale to ja sama utrzymuje wspólne mieszkanie, bo on wyprowadził się z własnej woli, po opłaceniu wszystkich rachunków prawie nic mi nie zostaje na przeżycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marne jeśli nie stać Cię/Was na to mieszkanie, trzeba je sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
bestialsko powiem - na razie nie masz szans na alimenty, szczególnei ze nadal jesteś mężatką. Zamiast tego - złoż wniosek o zaspokojenie potrzeb rodziny - z prośbą o zabezpieczenie roszczenia na czas rozprawy. po drugie - wredne to, ale cóż - przestań płacić rachunki. Tak szybko cię z mieszkania nie wywalą. To, co spłacasz teraz sama - i tak jest do podziału, za chwilę będziesz musiała po raz drugi spłacić mu osobiście płacone raty! jak przestaniesz - dług obciąża was oboje, to przynajmniej bardziej sprawiedliwe. zlóż pismo do banku, może jest opcja żeby wystąpić o jakiś okres karencji w spłacie? rozłożenie tego na inne raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfwefw
hahaahah! przezabawne!!!! to Ty jesteś poszkodowana bo zostawił Ci mieszkanie??? hahahaahahah!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
no owszem - przezabawne jest np. to, że splaca je SAMA, i to co splaci do banku kosztem wyrzeczeń - będzie musiała drugi raz splacić byłemu mezowi w ramach podziału majątku. jasne, pozazdrościć jej sytuacji, zajebista jest po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×