Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość curious_one

wyjatkowo a propos rozmiarow i ksztaltow meskich czlonkowP

Polecane posty

Gość legalna szatynka
przydatne do suszenia pościeli albo na święta można bombki powiesić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curious_one
a wiesz... tego jeszcze nie probowalem, ale gdzie tam do swiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogromny lolerk
jaki ogroomnyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curious_one
leci mi jak z konewki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curious_one
widze ze masz miarke w oczach, w rzeczywistosci to jest jakies 20cm bez milimetra czy dwoch. no ale byles blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoltia
długi jest tylko chudy dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curious_one
w srodku ma 14,5cm grubosci, to podobno jest sporo, mysle ze z powodu dlugosci wyglada na takiego chudego. gdyby przy tej grubosci mial 15cm dlugosci chyba inaczej by to wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest duzy,ale to poza ladnym widokiem nie daje niczego przyjemnego wlascicielowi..nigdy porzadnie nie wsadzissz do konca...nie znajdziesz dziewczyny ktora ma az taak glebokie gardlo..wiec prawda taka-uznaja cie za bozyszcze,ale on stawia przed toba granice,nie mozesz isc na calosc niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_edynburg
moze by bolalo, ale chcialabym sprobowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnego
i wielkościowo i podobnego kształtem. No właśnie- kształt. Czy wam- kobiety- nie przeszkadza, że wygięty jest w dół? W czymś to przeszkadza? Czy to prawda że faceci z fiutami zakrzywionymi do dołu mogą mieć problem z zapłodnieniem? Mam na tym punkcie kompleksy. Wolałbym chyba gdyby był wygięty do góry- ale raczej nic sie nie da z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///Driver
A ja mam 2 podstawowe pytania: 1 -Skąd do cholery masz foto mojego wacka?? 2 -I czemu kurza stopa pokazujesz go wszystkim w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest tak jak myslisz...
takie opowiesci mozna wsadzic miedzy bajki, jak masz kutasa wygietego do dolu to zapinasz panne na pieska i wychodzi na to samo jakbys mial kutasa do gory zagietego i ruchal klasycznie. poza tym zagiety w dol jest lepszy do orala:] chyba ze masz wygietego pod katem wiekszym niz 45stopni wtedy to faktycznie jest problem, ale ten kutas na gorze ma wygiecie w normie, w tym wypadku problemem sa zbyt duze rozmiary. nos luzne spodnie i nie siedz zbyt duzo przed kompem, a nie bedziesz mial problemow z zaplodnieniem;). pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapodaj Driver jakims innym swoim zdjeciem ;) zobaczymy czy jest Twoje;)jakby Ci sie nie udalo to moge Cie wyreczyc;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siapppjigffghfgh
fajny..mam nadzieje ze moj nowy facet ma takiego..bo z ostanim z którym byłam 3 lata seks był swietny i miał duze ptaszka..wiec jakbym teraz na maludszka trafiła to...lipa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizetta
siusiak jak siusiak:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co dlugosci to...imponujaco przeraza wygiecie....a chuj z wygieciem jedyne co sie nie podoba mi to to ze jakos dziwnie chudnie i juz nie chodzi tylko o glowke ze troszke pozniej ciensza tylko o sam trzon chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohemka
o matko, gdzie ty to miescisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak energiczna kolezanko, zdecydowanie jestes feministką...mam na Wasz temat bardzo mocno wyrobione zdanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowalem swojego czasu w gazecie jako fotograf i robilem podczas wywiadu zdjecia Manueli Gretkowskiej, ktora jest podobno guru feminizmu w Polsce... wybacz ale nie bylem w stanie uniesc tych farmazonow ktore z jej ust wychodzily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje poglady sa raczej radykalne i konserwatywne jezeli chodzi o obyczajowosc. lubie przepuszczac kobiete w drzwiach i calowac ja w reke. chcialbym zeby tak pozostalo. teraz jest moda na unifikowanie wszystkiego. a ja uwazam, ze wszelkie roznice sa jak najbardziej pozadane bo urozmaicaja nasze zycie. uwazam ze robienie z kobiet facetow i na odwrot jest wbrew naturze i w moim przekonaniu nie prowadzi to na dluzsza mete do niczego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia.g
o jakies 4cm za duzo masz kolego. najlepszy penis to jest srednia europejska wszedzie wejdzie. anala to z takim czyms nie zasmakujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×