Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość curious_one

wyjatkowo a propos rozmiarow i ksztaltow meskich czlonkowP

Polecane posty

Gość Ritta46
Nie demonizujmy - 20 cm to sporo ale jeszcze nie za dużo aby mieć problemy we współzyciu . Mój maż ma 19 cm i duzo grubszego niż twój i jakoś się dopasowaliśmy . Fakt potrzebne jest jedynie spore nawilzenie i wchodzi bez problemu cały . Początki były trudne ale przecież pochwa jest bardzo rozciągliwa i z czasem się dopasuje . Taki penis to jedynie na plus jeśli oczywiście jest odpowiednio twardy , bo czytałam że z tym bywa różnie przy dużym rozmiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippina
Radykalne i konserwatywne w kwestii obyczajowości poglądy, ale swojego wacka to publikujesz na forum dla kobiet? rewelacja. A co do tego, że wszystko ma być w zgodzie z naturą-och, jak wam facetom wygodnie pieprzyć takie farmazony. Pewnie gdybym była facetem to sama bym tak gadała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy feministki staracie sie obalic podstawowa zasade, że kobieta nie potrafi żyć bez mężczyzny i na odwrót. Jestescie dywersantkami i nie dziwie sie ze normalne kobiety tak Was nie lubia. Chocbys na glowie stanela, nie zmienisz tego, ze kobiety nie interesuja sie polityka, gospodarka, czy nauka. Dlaczego na polibudach nie ma kobiet? czy dlatego ze sa dyskryminowane?? Dlaczego obserwujemy taki wzrost brutalnosci u nieletnich? myslisz ze winna jest szkola? gry? Winny jest system wymagajacy by kobieta pracowala zamiast wychowywac dziecko. Dziecko wychowuje teraz szkola, przedszkole. Jak wychowuje... wszyscy widzimy. Tak, chce by mezczyzna mial wieksze mozliwosci zarobkowe, by moc utrzymac swoja rodzine i by dac matce wychowywac ich dzieci. Uważam tez, ze kobieta nie musi siedziec cale zycie w domu. Jest wiele zawodow stworzonych niemal wylacznie dla kobiet np. kwiaciarka, szwaczka, przedszkolanka itp. itd. chyba nikt temu nie zaprzeczy. Zauważ, że najwiekszymi wynalazcami byli faceci i do swoich wynalazkow dochodzili sami patrz Edison, Newton... kobiety sie takimi rzeczami po prostu nie interesowaly i tak jest nadal, wiec nie rozumiem czemu probujecie gonic mezczyzn dla samej tylko zasady, wbrew swojej naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do curios myslę że nie warto tracić czasu na dyskusje z feministycznymi odpadami a już tym bardziej na pisanie do nich z wielkiej litery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety przez wiele lat nie mogły kształcić się, tak jak mężczyźni i zapewne tomiłąo wpływ na to, że to Nobel wymyślił proch a nie jego żona. I nie jestem feministką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze sie z kims nie zgadzam nie musi od razu oznaczac ze takiego kogos nie szanuje. jak widzisz ze ktos Cie szanuje to on zwykle odwiecza sie tym samym, a jezeli nie, to znaczy ze ktos probuje na Tobie leczyc swoje kompleksy, a wtedy rozmowa z mojej strony sie ucina:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proch wymyślili Chińczycy a kobiety mają pełny dostęp do uczelni od 100 lat a mimo to CAŁĄ rewolucję techniczną wymyślili i przeprowadzili faceci (fakt, że kobiety tylko na tym skorzystały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medddoooozzaaa
mój facet ma podobnego ( ok 19 cm ) i dla mnie to normalny widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwłaszacza w Iranie kobiety mają powszechny dostęp do edukacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwego geniusza szkola niczego nie nauczy. prawdziwy geniusz uczy sie sam bo jego rozumowanie idzie innymi sciezkami niz to wtlaczane motlochowi przez nauczycieli!! feministki sa czescia systemu usredniajacego wszystko i wrzucajacego wszystko i wszystkich do jednego wora, podobnie jak cala oswiata i swiat polityki. dzis nie ma juz odwaznych odkrywcow gotowych poswiecic swe zycie dla dobra nauki czy idei, bo dzisiejszy polityk niczym nie rozni sie od mojej babci ktora gdyby mogla przeporwadzalaby mnie do pracy przez pasy zeby tylko nic mi sie nie stalo. taka jest natura kobiety i uwazam ze nie ma w tym nic zlego, pod warunkiem ze taka wystraszona kobietka nie ma na tyle wladzy, zeby mogla mi zabronic podejmowania ryzykownych, czy niekonwencjonalnych decyzji. Wy kobiety nie lubicie i nie potraficie podejmowac ryzykownych decyzji, a bez ryzyka nie ma postepu dlatego nie powinnyscie sie mieszac do dziedzin typu nauka czy polityka bo tam wlasnie w gre powinno wchodzic ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://gdansk.naszemiasto.pl/wydarzenia/948282.html tu macie idealny przyklad tego o czym wczesniej napisalem. zwlaszcza fragment: "Zdobywał kolejne uprawnienia. Rodzicom zaproponowano, by Łukasz stał się twarzą reklamy Microsoftu. Odmówili. Po drodze dostał propozycję dobrej pracy. Nie skorzystał ze względu na szkołę. - No właśnie, a jak tam w szkole? - pytam. I od razu, po minach rodziców chłopca widzę, że sprawa nie jest prosta. W gimnazjum nauczycielka informatyki uznała, że Łukasz zasługuje z trudem na czwórkę. Pani, która przeszła nauczycielskie przeszkolenie dla informatyków, nie mogła pogodzić się z tym, by uczeń zamiast wykonywać ślepo polecenia, "szedł na skróty". - Sprawę szybko wyjaśniliśmy - mówi Marzena Łapczyk. - Dyrektor szkoły nawet zorganizowała specjalny apel na cześć Łukasza po zdobyciu przez niego pierwszego certyfikatu. Ostatecznie skończył szkołę z jedną z najwyższych lokat. Obecnie młody człowiek, który mógłby w tej chwili zarabiać ogromne pieniądze w dowolnym kraju Europy i Ameryki, chodzi do pierwszej klasy liceum w Pruszczu Gdańskim. W liceum problemy wróciły. Łukasz, który zdaniem dr. Piotrowskiego ma wyjątkowe zdolności matematyczne (sam układa wzory, jest świetny z algebry, bez problemu dałby sobie radę na studiach), oceniany jest przez nauczycielkę przedmiotu zaledwie na trójkę. - Rozwiązuje zadania swoimi metodami - wyjaśnia ojciec. - Nie mieści się w średniej klasowej. Jeszcze gorzej jest na chemii, gdzie syn usłyszał od nauczycielki, że zostanie mu "pokazane jego miejsce w szkole"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety obawiam się, że przy dzisiejszym stopniu skomplikowania rzeczywiśtości, mało rzeczy można wymyśleć tylko siła własnego geniuszu. Za czasów da Vinci było jednak łatwiej pod tym względem. Kobiety podejmuję ryzyko - sądze nawet, że niewyobrażalne dla niektórych. Dla Ciebie - z całą pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam wrzucasz wszystkodo jednego wora i na dodatek nie potrafisz być obiektywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret Thatcher albo Indira Gandhi nie były nazbyt wystraszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprah
nie przeszkadzając w dyskusji chciałbym tylko zauważyć że zdjęcia ze strony pierwszej pokazują dwie różne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprah
nie mówię że nie zasługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie nie mówię, że Ty mówisz, że nie zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialem napisac o Zelaznej Kanclerzowej wielkiej mojej idolce jako o wyjatku potwierdzajacym regule. Zauwaz ze to nie byla kobieta!! to byl pelnokrwisty polityk z meskimi cechami i nie mam nic na przeciwko rzadom takiej kobiety! tyle ze feministki probuja wtloczyc kobiece rozumowanie w meski swiat! Margaret Tatcher tego nie robila. Ona nie pieprzyla o uciemieznieniu kobiet, tolerancji i innych tego typu bzdetach. Swoja droga zauwaz ze one jest swietnym przykladem tego, ze gdy kobieta posiada meskie cechy to doskonale potrafi poradzic sobie w meskim swiecie. czy ona jako polityk byla z powodow swojej plci dyskryminowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret Thatcher była kobietą. Nie wiem czy istnieją jakieś męskie albo kobiece cechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy (feministki-tak jestes feministka) myslicie ze mozecie jednym ruchem odwrocic bieg rzeki. Cechy naszego gatunku byly ksztaltowane przez dziesiatki tysiecy lat. Męzczyzna zajmowal sie zdobywaniem jedzenia, kobieta pilnowala domowego ogniska. genetycznie homo sapiens nie zmienil sie w tym czasie praktycznie w ogole. Kazdy neurolog powie Ci ze kobieta ma inaczej rozwiniety mozg co wcale nie znaczy ze gorzej. Facet ma lepszy instynkt lowiecki co w dzisiejszych czasach przeklada sie na lepsze zdolnosci manualne, podejmuje ryzyko, bo bez ryzyka nie bylo pozywienia, kobieta jest bardziej empatyczna, bo lagodzila konflikty w grupie, zajmowala sie dzieckiem.Co z tego ze dzisiaj lataja samoloty, sa komputery itd. skoro np. dalej kierujemy sie tymi samym instynktem przy doborze partnera. Przeceniasz nasze mozliwosci, tak jak przeceniali je wszyscy rewolucjonisci z Leninem i Stalinem na czele. Z natura nie wygrasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem feministką. Nie jestem też specjalistkąod neurologii. Nie sądzę aby mózgi kobiet rózniły się od mózgów mężczyzn pod względem anatomicznym czy fizjologicznym. Jeżeli chodzi o empatię to nie jest ona cechą wrodzoną. Rozwija się ją w procesie wychowania i socjalizacji. Empatię można rozwinąc w każdym człowieku, bez względu na płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to juz jest ze wiele osob z ktorymi dyskutuje nie jest na ta dyskusje przygotowana, tylko tworzy nowe teorie, ktore ni jak sie maja do rzeczywistosci. ja jestem pragmatykiem i umiem korzystac z internetu: http://www.bryk.pl/teksty/studia/pozosta%C5%82e/psychologia/24100-charakterystyka_r%C3%B3%C5%BCnic_mi%C4%99dzyp%C5%82ciowych_zwi%C4%85zanych_z_budow%C4%85_m%C3%B3zgu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozg ludzki jest elastyczny i owszem, wychowanie ma duzy wplyw na rozwoj osobowosci, ale rownież wiele cech charakterologicznych dziedziczysz genetycznie po przodkach. Duza role graja tu rowniez hormony. Różne u męzczyzny i rozne u kobiety. Mężczyzna nigdy nie dowie sie co to instynkt macierzynski, a prawdziwa kobieta nigdy nie zrozumie dwoch facetow silujacych sie w knajpie na reke, czy scigajacych sie spod swiatel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
widze ze temat topiku jest skadinad inny niz temat dyskusji ktora sie tutaj wywiazala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda marna
zasada jest taka ze laska ma byc ladna a koles bogaty. i tyle..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryk erikson
na chuj ci to? klacze bedziesz ruchal?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty dalej corious dyskutujesz? z tą niedorobioną feministką, która nauczyła się, że Nobel wymyślił proch (!!!!) i porównuje lady Thatcher z jakąś porąbaną lewaczką, która władzę zdobyła na podstawie zasługi = nazwiska papy??? daj sobie na luz z kretynkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×