Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość egiiis

kupno zwierzaka na allegro - zwrot - sąd??

Polecane posty

Gość egiiis

kupiłem kucyka na allgero, kucyk miałbyc dla dzieci spokojny do hipoterapii. Kuca nie ogladałem na zywo tylko uwierzyłem sprzedawcy ze jest spokojny na oko, i to co pisało w aukcji. Kuca mi przywioz sprzedawcy znajomy. No i okazało sie ze zwierze jest agresywne i niebiezpieczne. Sprzedajacy twierdzi ze mu cos zrobiłem i ze u niej sa ludzie ktorzy potwierdza wiarygodnosc np w sadzie. Ja tez mam ludzi ktorzy twierdza ze zwierze nie nadaje sie dla dzieci absolutnie! mam prawo rękojmy ale sprzedajacy sobie olał wszystko i twierdzi ze mozemy zakonczyc to w sadzie a tak nie odda kasy i nie przyjmie kucyka.. jak taka sprawa by wygladała?? allegro na razie nie moze pomoc, chce byc bezstronne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkio
toawr jest niezgodny z umowa, czyli i tak pewnie wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egiiis
a jak ta sprawa by wygladała, długo sie ciagneła? jakies koszta dodatkowe?? nie wiem jak mozna tak wmawiac ze kon nadaje sie dla dzieci jak dziecko nie da sobie z nim rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ten koń źle zniósł zmianę stajni? Zawsze na początku są problemy... Przecież zwierzę to nie kilo pyrów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość embero
była to aukcja czy kup teraz? Jeśli aukcja to nic nie zrobisz. Jeśli łup teraz to powołaj się na ustawę o ochronie niektórych praw konsumenckich w przepisie mówiącym o zawarciu umowy na odległość lub poza miejscem siedziby. Wtedy masz chyba 2 miesiące na odstąpienie od umowy z jakiej kolwiek przyczyny. Nie musisz się tłumaczyć. Po prostu odstawiasz a jego psim obowiązkiem jest oddać Ci pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość embero
jak długo? No trochę na pewno... Jak to u nas przed sądem. Do tego jest masę możliwości przedłużania postępowania. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Koszta? Jeśli wygrarz zostaną one zasądzone do uregulowania przez pozwanego. Więc masz z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ze tak zapytam
chyba zartujecie??? Kupujecie zwierzeta na allegro?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×