Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prostitution

zawód prostytutki jest bardzo potrzebny społecznie

Polecane posty

Gość prostitution

powinien się cieszyć powszechna akceptacją jesli nie szacunkiem, te kobiety tak sie poświęcają żeby innym uprzyjemnic życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahsaaaa
ja tam nie wiem czy się poświęcają czy tylko na kasę dupą chcą zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo się poświęcają
a kasa którą na tym zarabiają jets niewspółmiernie mała do poświęcenia (seks z brzydkimi facetami, odrzucenie przez społeczeństwo, brak ubezpiecznia na stare lata, patologie itd) taki np 50 letni facet jak ma ochotę na 18-ke to raczej żadnej już nie poderwie, więc idzie na dziwki albo bardzo brzydki facet którego żadna nie chce, płaci te 150 zł i sobie poużywa na ładnej lasencji :) naprade się poświęcają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benyy
No bardzo się poświęcają.... nawet tym 50-latkom na ulicę wyjdą żeby nie musieli się zbyt wiele męczyć. Laseczka w lasku - nie ma jak to na świeżym powietrzu. Już nie wspomnę o zimie... takie biedne w cienkich rajstopkach i przykrótkawych kieckach stoją i czekają aż podstarzały niedołęga wyciśnie z siebie te parę kropelek. Za jedyną 100-kę. Tak się poświęcają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliń się dalej
biedny ślimaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a one to robią dla poswiecenia
czy dla kasy? A fajny 50 letni facet zawsze poderwie fajna babke. moze nie 18 latke bo to pedofilia, ale 30 latke owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 letni facet
sama jestes pedofilką, ja dymam tylko 18-22 latki, odmładzają mnie i relaksują 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×