Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blisko porodu

Czy poród boli?

Polecane posty

Gość blisko porodu

Jestem w 7 miesiącu ciąży i za niedługo rodzę. Czy poród bardzo boli? Jakie doświadczenia miałyście w czasie porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boli tylko
sie troche polaskocze i tyle:/ pewnie ze boli glupia niedouczona pipo! az sie wierzyc nie chce ze o tym nie czytalas do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tea smyra.... spróbuj przecisnąć coś wielkości arbuza przez dziurę wielkości cytryny i się zastanów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana uwierz mi ze teraz sie martwisz ale jak bedziesz juz w koncowce to bedzesz sie modlc o jak najszybszy porod,, a to niewyspane noce bole zeber,,boder nog itd, wiec wtedy to jzu o porodzie jak najszybszym niz o bolu bedzesz myslec,,a co do porodu to jest ndywdualna sprawa kazdej kobiety, byla babka co rodzila 2 h babka co rodzila 20h (ne mowie tu o bolach partych) dobrze ze sa przerwy medzy skorczami to daje silyy bo bez tego to kazda by kipla bardzo szybko hehe bedzie dobrzeee, zobaczysz zaufaj swojemu cialu i poloznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz smieszna jesteś
zadając takie pytanie będąc w 7 miesiącu ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już po porodzie
Oj boli . Ale dla mnie i tak najgorsza była cholerna lewatywa. A jak miśka wyskoczyła na świat to ............ kichać na ból warto było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisko porodu
Lewatywy się nie boje bo to bardzo pomaga podobno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewatywaaaaa o nieee ostatni raz w zyciuuu hehe tu bole a ty kicaj nad kiblem , myslisz ze juz a ty wszedzie slady pozostawiasz hahahaha cos okropnegoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest odpowiedni topik
do jasnej cholery !!!!!!!!! Analfabetko jedna ty !!!!!! Bosz , co ona urodzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boli tylko
"Ja przynajmniej jestem w ciąży a ty gówno masz do zaoferowania kretynie/kretynko Bujaj się" - autorko tego szacownego topiku, a co ty niby masz do zaoferowania? ze niby jestes w ciazy i to cie tak wywyższa? pojebalo cie czy co? twoj poziom pretendujacy do matki polki jest dla mnie zerem w tym momencie dzieki twej wypowiedzi. gdzie ty sie chowalas? w lesie? a. i to,ze rozlozylas nogi i dalas sie zaplodnic nie czyni cie lepszej. i tez sie bujaj. buraczana mamusko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezmózg
dziewczyno... zero szacunku dla ciebie po twoich wypowiedziach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za meksyk
Takich topikow jest multum na ciaza porod macierzynstwo i wychowanie dzieci, nie sadze ze potrzebny jest nowy na gotowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niech wypierdala
z stąd , z takimi tematami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) niczego sie nie boj, porod nie jest czyms, czego bys nie mogla zniesc.Tak wiele kobiet na przelomie wiekow przez to przechodzilo, wiec i ty dasz sobie swietnie rade.ja już jestem po porodzie i powiem Ci szczerze, ze znam o wiele wiecej rodzajow bardziej obezwladniajacego bolu niz porodowy, np kolka nerkowa.Poza tym ten bol jest konstrtuktywny, sluzy czemus, wiec latwiej go zniesc.I przychodzi po nim cudowna ulga. Nie jest straszny, jesli podejdziesz do niego na spokojnie, bez stresu--bo stres go nasila! To takie uczucie jak przy bardzo bolesnej miesiaczce.PArcie przynosi ogromną ulgę, są przertwy miedzy skurczami, ruch (nie lez plackiem!) i glebokie, poprawne oddychanie tez bardzo pomagaja i znoszą bol.Wszystkie sily skoncentruj na tym, by \"postarac sie zrobic kupe i siku jednoczesnie{\"wiem, ze brzmi to kolokwialnie i niesmacznie, ale sorry, takla jest prawda.Odczuwanie bolu to rzecz indywidualna, ale u panikar na pewno jest silniejszy.Ja nastawilam sie na szybka walke i tak tez bylo---nie potrzebowalam nawet krzyczec. Zycze ci powodzenia, nic sie nie boj, dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli się bardzo
boisz to poproś o znieczulenie, porozmawiaj z lekarzem czy zupełne czy ew dolargan. Lepiej się znieczul jak masz się tak stresować, każdy ma inny próg bólu ale nie ma co ukrywać-boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojj
jeju w końcu jakaś normalna kobieta się znalazła - nie wiem czemu tyle z was decyduje się na cierpienia a żadna nie pomyśli żeby sie znieczulić? na zachodzie to norma ale tu w polsce same matki polki rodzą w bólach i trwodze!! może zacznijcie sobie jeszcze zęby wyrywać bez znieczulenia? większość rodzi raz? dwa czy trzy razy w życiu? naprawde niechcecie żeby ta chwila była jakaś godna zapamiętania a nie tylko wrzaski i bóle? jeśli jest bezpieczne: kobieta się tak niemęczy, to dziecko też się niemęczy tak, poród jest szybszy bo kobieta ma więcej sił itd i niemożna zafundować sobie choć troche komfortu na ten raz w zyciu? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jej
pierwszy nie bolał ale za to drugi tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z bahorami
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! łeb urwałabym takiemu bahorowi i tasakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto teraz rodzi na zywca
chyba masochistki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymyśłiliście temat
rzygać mi się chce jak czytam o porodzie wsród tematów gotowania i sprzątania. ale trafiłaś w dziesiątkę, zaraz poniżej był temat o ciastach, błeee idź na zdrowie albo macierzyństwo a nie obrzydzaj tu atmosfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech zyje kultura
aaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z bahorami
! odczep się od mojej mamy i ode mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolijakniewiem
ja nie miałam stracha a potem przy porodzie znieczulenia i bolało jak nie wiem miałam ochotę przywalić lekarzowi prawie zjadłam lóżko NIE POLECAM JAK JUŻ ZNIECZULENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolijakniewiem
JA NIE MIAŁAM STRACHA A PRZY PORODZIE ZNIECZULENIE I MIAŁAM OCHOTĘ KOMUŚ PRZYWALIĆ PRAWIE ZJADŁAM ŁÓŻKO MYŚLAŁAM ŻE NIE DORZYJE KOŃCA ALE ŻYJE A MÓJ BĄBELEK MA JUŻ 3 MIESIĄCE BYŁO WARTO CIERPIEĆ ALE POLECAM ZNIECZULENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto cierpieć
, nigdy w życiu! nienawidzę bahora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie,w USA
ponad 90 procent kobiet rodzi ze znieczuleniem(ta reszta co bez to przewaznie kobiety z krajow trzeciego swiata i za szybkie porody).W glowie sie nie miesci sytuacja kobiet w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×