Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowana_kursantka

co za bezsens/

Polecane posty

Gość zdesperowana_kursantka

Skończyłam kurs prawa jazdy i poszłam do WORD-u w Katwicach ustalić termin egzaminów, okazało się, że nie można złożyć wniosku o dwa egzaminy naraz, bo najpierw trzeba zdac teorię, a póżniej dopiero można się zapisywać na praktyke... Termin dostałam na miesiąc później tj dziś, zdałam teorie bez problemu, szczęśliwa idę się zapisać na praktyke i pani w okienku mówi, że najbliższy wolny termin egzaminu jest 10 września;/ Dlaczego trzeba tyle czekać, czy są na to jakieś sposoby, zeby przyspieszyć termin egzaminu? to jest takie bez sensu... to tak jakby pisać maturę dopiero na studiach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedzialas, ze tak jest? ja na praktyczny czekalam 2,5 miesiaca :o to bylo 2 lata temu wiec nie chce wiedziec ile teraz sie czeka :P popieprzone jak lato z radiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana_kursantka
Czy u was w miastach tez tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kalisz max
3 tygodnie sie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Warszawie na pierwszy egzamin jest góra miesiąc ale można też już po tygodniu jak się trafi pasujący termin. na kolejne , poprawki trzeba trochę poczekać, ale mi jakoś 2 tyg wyszło. może akurat nie był sezon na robienie prawka Doda kiedyś pisała podanie, żeby jej przyspieszyli, może też spróbuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bys pomyslala to bys zapisala na egzamin podczas jazd - przed ich zakonczeniem, zeby nie miec przerw albo przynajmniej bys sobie zostawila kilka godzin do wyjezdzenia przed egzaminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurukukukuuu
no ale zeby przystąpić do egzaminu trzeba mieć ukończony kurs, a więc i wyjeżdżone tych 30 jazd. Nie można się w czasie kursu zapisac na egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest jak każdy chce prawo jazdy urzędy i ośrodku ruchu drogowego są przeciążone a są osoby które robią prawko tylko po to aby je mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurukukukuuu
tylko, że chyba nie każda szkoła jazdy na takie cos pojdzie... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celinenl- Jeszcze jeden link zobaczę tu na kafe i zgłaszam spam administracji gry co udokumentuje linkami, w regulaminie żuli zabrania się spamowania, więc poleci konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjmhmk
ja 4 lata temu czekalam jakies 3 tyg i zdawalam teorie i praktyke w jednym dniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Levviatan ma racje, ludzie robią to prawko masowo , nawet jak im niepotrzebne. na mnie napierała rodzina. i co ? zdałam i nie jeżdżę. bo nie umiem i się boję . a ludzie myślą,że brak prawka to jakaś hańba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×