Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ifvdnd

__1,5 tygodnia do slubu- jakie zabiegi upiekszajace?__

Polecane posty

Gość ifvdnd

dbam o siebie na co dzień, ale moze podpowiecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na 1,5 tygodnia już nie ryzkowała z nowościami bo nie wiesz, jak Twoja cera zareaguje na jakies nowe zabiegi...o skórę proponuję zadbac nieco wcześniej, próbowała róznych maseczek, saun, kosmetyczke, tak, żeby wiedzieć, co daje efekt a co nie odpowiada skórze, po czym dłużej dochodzi do siebie. 1,5 tygodnia przed slubem zresztą strasnzych cudów nie zdziałasz :) Najlepiej już zacząć conajmniej jakieś 2 miesiące przed, żeby na 1,5 tygodnia przed ślubem wybrać sobie te delikatne ale skutecne metody dla ostatecznej kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
zakupilam maseczki. oczyszczajace a potem bede stosowac odprezajace bliej slubu :)) da sie. wiecej nowosci nie stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam caly czas o siebie dbam. zwlaszcza o buzie. radze wam to samo nie bedziecie mialy stresu nagle przed slubem ze trzeba cos z soba zrobic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
no.strasznie fajna z aloesem maseczka z rossmana. idealnie oczyszcza. do tego krem opalizujacy dove stosuja na dekolt i ramiona. chcialam jeszcze vichy sprobowac na twarz,ale juz troche pozno,boje sie..10dni do slubu.. maseczki sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nea11
uwazaj na to co jesz, zero slodyczy i chipsow (choc moze i tak nie jesz) pilnuj zeby chodzic wczesniej spac, bo to jest najlepsze na cere. Do tego moze lekka opalenizna no ale to juz zalatwiasz Dovem.. na maseczkie trzba uwazac, chyba ze masz sprawdzone. Ja ostatnio kupilam z Nivei i po niej mialam wszystkie zaczerwienienia podraznione i bardziej widoczne... moze akurat tylko na mnie tak zadzialalo, ale trzeba miec to na uwadze. Moze jakies naturalne metody.. ogorek na oczy, platki owsiane na twarz, masc cynkowa na krostki, a na ranki tzn jesi sie ma jakies strupki na twarzy to polecam masc rybna. Dostepna w kazdej aptece na gojenie ran wlasnie, tania i super sie po niej szybko goi, niestety smierdzi troche ale da sie wytrzymac.. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
hmm no lekko sie jedno miejsce zaczerwienilo,ale cera jak nowa ! super,zteraz bede tylko juz te rozluzniajace stosowac. dove jest super.polecam. spac..chyba wlasnie ebde chodzic pozniej a pozniej wstawac,zeby wytrzymac do rana na weselu-zazwyczaj chodze 11-12spac..wiec zteby problemu nie bylo;) dzieki za rady!!! pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×