Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnkietAA_2009

Zdradzanie na szkoleniach mężusie i żonki ANKIETA

Polecane posty

Gość AnkietAA_2009

Chciałem poruszyć ostatnio strasznie zaniedbywany temat. A mianowicie zdrada mężów i żon na szkoleniach pod wpływem alkoholu i monotonii małżeńskiej. Wiadomo, że człowiek nie jest stworzony do małżeństwa i mongami, więcej jedziemy z tym koksem! Ile razy już zdradziłeś na szkoleniu albo zostałaś zdradzona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_________35
Często wyjeżdzam, ile razy jakoś wyszło ...? Szczerze: nie zliczę... Nie jest to powód do dumy, ale to prawda. Kilkanascie razy...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuję w hotelu
gdzie często odbywają się szkolenia i gdy były jeszcze stare dowody osobiste, to nawet jeśli goście w delegacji zdjęli obrączki, to wiedziałam czy są ochajtani, a w nocy i tak krążyli między pokojami.. a teraz zdarza się, ze gość przy mnie dzwoni do żony i mówi, ze idzie już spać i ją kocha, a do pokoju zabiera dziwkę lub koleżankę ze szkolenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukryta poligamistka 29
Mi się zdarzyło trzy razy na około 20 wyjazdów firmowych. Jestem uważana za bardzo atrakcyjna kobietę i mam mnóstwo róznego rodzaju ofert na flirt czy przygodę ale zazwyczaj z góry odmawiam. Żeby u mnie doszło do zdrady musi się nałożyć klika czynników takich jak: odpowidnia atmosfera, fajny i atrakcyjny facet z innego miasta, alkochol którego na codzień nie pije no i potrzeba zbliżenia seksualnego inaczej chcica. Nie żałuje swoich skoków w bok bo uwazam ze jednorazowy wybryk tylko dla seksu nie szkodzi związkowi, a wręcz przeciwnie. Męża zdradziłam poza spotkaniami firmowymi jeszcze dwa razy na wakacjach które częśto musimy spędzać oddzielnie. Jak na 7 lat związku 5 skoków w bok to według mnie skormny dorobek. Nie jestem typem monogamistki i nigdy nie byłam. Seks z obcym i ta cała otoczka sprawia mi frajde i nie musze wiązać seksu z uczuciami, wręcz przeciwnie . Zauważyłam że im mniej wiem o danym partnerze tym seks jest bardziej dziki i pociągający Jak na moją firmę to jestem raczej wypośrodkowana bo są dziewczyny który nigdy nawet się nie pocałowały a sa takie które na każdej imprezie firmowej zaliczają skok w bok i najczęściej za kazdym razem innego. Najlepsze ze te najbardziej puszczalskie w codziennym życiu sa najbardziej poprawne i grzeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_________35
Ukryta poligamistko, chiałbym poznac Cię bliżej, myślę, że nie pożałujesz... Pytam powaznie i grzecznie. Podaj mi proszę jakiś kontakt, odezwę się, hm ? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukryta poligamistka 29
Dziekuje , ale jak wspomniuałam na ogół nie korzystam z podobnych propozycji. Dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na szkoleniach nic :( no jestem dla \"puszczalskich\" niewidzialny :(( nawet sekretarki nie zmolestowalem ani jednej a kilka ich mialem juz w zyciu. dobra - ledwo 4 ale i tak skutecznosc 0 % :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konska_PATELARA
zdrady teraz to tak jak zakup podkolanowek damskich..... zona twoja tak robi , a ty co bedziesz gorszy, rogi masz juz takie duze ze ledwo do domu wejdziesz, jak zakonczy sie wasz zwiazek rozwodem, to bedziesz wiedzial ze rogi sie do domu nie zmiescily ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konska_PATELARA
EEEE ,,alkohol,, sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca od spraw intymnych
Zawsze podniecały mnie mężatki na szkolenia zawsze rozglądałem się za zaobrączkowanymi kobietami ze zgrabnie zarysowanymi bioderkami. Na początku nic z tego nie wychodziło ale potem często nawiązywałem romans z mężatkami było ich kilkanaście z niektórymi spotykałem się nawet kilka lat. W każdej byłem zakochany bo przychodziły do mnie by sprawiać wyłącznie przyjemność, zwykle lądowaliśmy od razu w łóżku i kochaliśmy się przez kilka godzin, po 3 czy 4 tygodniach abstynencji seksualnej mogłem kochać się kilka razy pod rząd bez przerwy. Mężatki były tym zachwycone, były tak atrakcyjne że rozpalały mnie tak bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiący_seks
Wielu jest ludzi którzy takich którzy uważają że ich to nie dotyczy używają sobie seksualnych przyjemności z nowymi partnerkami, uważają że antykoncepcja i stosunek przerywany całkowicie chronią ich od konsekwencji, jednak problem jest dużo głębszy. I w konsekwencji umierają na raka nawet nie wiedząc że powodem tego raka jest retrowirus HIV. Nieco informacji na ten temat można znaleźć na stronie http://www.aids.gov.pl drapanie w gardle, przeziębienie, kichanie, ból żołądka, głowy, wysypka, plamki na ciele, swędzenie w obrębie narządów płciowych, uczulenie, opryszczka, mięczak zakaźny, zmęczenie to tylko niektóre z symptomów HIV, występowanie któregokolwiek z objawów dłużej niż 2 tygodnie jest poważnym sygnałem wskazującym... Dobrze jest się w takim przypadku przebadać na występowanie retrowirusa HIV, możesz uniknąć wtedy AIDS przedłużając swe życie o kilka lat w niektórych przypadkach nawet kilkanaście lat. http://www.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/hiv_ai ds/index.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokrates_____
Bylem na kilku szkoleniach. Przeważnie jest chlańsko, tak że 3/4 osób nie da rady już nic zrobić. Z jednej czwartej połowa idzie spać, a połowa się gzi po kątach tylko łoskot idzie ... Najlepsze są na co dzień przykładne żony i matki, jak złapią lejce na sex, to wszyscy je smyrają po kilku po kolei albo na raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
mimo najszerszych chęci na szkoleniu nigdy....... wszyscy się za dobrze znają:(( a potem te cholerne ploty takich rzeczy w firmie nie da sie ukryć,,,,,,,,hołduje zasadzie ze " cygan nigdy we własnym środowisku nie kradnie":))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo że mnie korciło nie zdradziłam nigdy. czułabym się potem jak szmata. nie, dziękuję, kocham swojego męża więc to nie wchodzi w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdradziłam i to z pięcioma na raz. Byłam tak pijana że nie miałam nad sobą kontroli. Zaprowadzili mnie do pokoju, to pamiętam, a potem rano obudziłam się cała zalana spermą. Mało tego nagrali film moim telefonem. Mam nadzieję że nie dotrze on do mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ostatnim dwutygodniowym szkoleniu poznalam bardzo sympatycznego i milego faceta,na kolacji zapoznawczej. tak to jakos wyszlo ze wyladowalam u niego w pokoju i oczywiscie w jego lozku. Ale gdy urzalam jakim sprzetem dysponuje to nawet przez chwile sie nie zastanawialam tylko nogi poszly na bok a pisiulka az sie trzesla i czekala kiedy tego penisa w sobie bedzie miala.Tak jak na tym szkoleniu to nigdy wczesniej tak przerznieta nie bylam, nawet wtedy gdy dwuch na raz mnie posuwalo.Ale ten to naprawde mial CUKASA wyjadkoewgo nie wiem czy to dlatego bo mial orzezanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż zdradzał mnie na dancingu, bo dyskoteka czy lepszy lokal to nie jego poziom, a może tam właśnie znajdował tanie szmaty. Chodził, poznawal, umawial się. Trwało to długo, aż się dowiedziałam. Nie musiał jeździć daleko. Kłamał, że idzie na piwo. Nie wiedziałam nawet, gdzie chodzi. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasywne zarabianie ,zaloz konto juz dzis i odbierz 20€ na start w formularzu rejestracyjnym podaj ID: 6F10-0CC6-4264.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi enan
bo jesteście zwykłymi szonami, gardzić takimi szmatami jebanymi do niczego się nie dajecie. podczas gdy wasz partner siedzi np. z dziecmi i zapierdala ciężko w pracy wy się kurwicie...jest się czym chwalić szmaty. Na miejscu waszych mężów rozjebał bym was...chuj z tym ze kobieta (sory dziwka) która niby tęskni i po powrocie do domu pierdoli jak to było chujowo i nudno. ! FUCK YOU BITCHES!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym żonie wybaczyl niech kobiety korzystaja z zycia po tysiącach lat niewolonia ich seksualności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham sex i to uczucie jak leje we mnie większość kobiet robi sobie krzywdę będąc nietykalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można i tak:) a co robisz na ero jak taki zadowolony jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetlat36
A co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbledny
Podoba mi sie postawa faceta. Ja nimam baby ale zebym misl swojo co jak jedo mu dobze daje zachowalbym sie tak sasmo . to reszto juz to zwykle k******o miez psnne xone sex pewny po co inny klopot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×