Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Przyszła Pani Architekt

Szukam pani do sprzatania w Warszawie

Polecane posty

Gość do pani architekt
proszę nie obrazac ludzi i sama wziąśc się za sprzatanie. jako architekt zarabia pani 8 zł /h ?jeżeli tak to proponuje dorobic sprzątaniem ,stawka 22/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła i poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię kręeece
ale się uśmiałam ,poproś mamusie o pomoc albo przyszą teściowąl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robusia
Kobieto !!!!Z czego ty zapłacisz te 8 zł jak studjujesz?????Coś mi tu niepasi,nieudało ci się hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda prawda prawda
chyba ma sponsora co jej buli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda prawda prawda
ja jako studentka zapeirdzielalam jako kelnerka za 3 zlote za godzine na krakowski mrynku:/ Niektorym to sie powodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robusia
Tak trzeba na chwilę zaistnieć na forum jako PANI ARCHITEKT STUDENTKA-PROSTYTUTKA,UTRZYMANKA LUB COŚ INNEGO jak się jest nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1405
Troszkę więcej kultury ludzie... Fakt faktem ta Pani oferuje bardzo niską stawkę,ale jeśli nie jesteście zainteresowani to nie wypowiadajcie sie, albo przynajmniej starajcie sie dobierac słowa... To ze ktoś jest studentem to nie oznacza,ze jest biedny... To niedopuszczalne wyzywać tak kogos i pisać takie komentarze jedynie dlatego,bo ta Pani oferuje zbyt niską stawkę. Podała ogłoszenie i ofertę taką jaką uważała za słuszną. Może nie orientuje się po prostu w stawkach jakie panują teraz na rynku i stąd taka oferta. Wszelkie uwagi należy pisać w sposób kulturalny i zgodnie z zasadami dobrego wychowania- taka moja wskazówka dla wszystkich tych co jeszcze tego nie wiedzieli.. A jeśli chodzi o ogłoszenie zalecam faktycznie podwyższyc trochę stawkę,bo ta jest zdecydowanie za niska jak na dokładne sprzątanie. Przeciętna stawka warszawska to 12-15zł/h. pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siapppjigffghfgh
stwaka w wawie jest 15-20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokatorko - wstyd
podpierać się pracą rodziców aby opłacic sobie sprzątanie mieszkania.Studenci dorabiają sobie sprzątaniem i nie przynosi im to ujmy.Kazdy z tych dorabiających tez będzie kimś po skończeniu studiów ! Żenada ,znalazła się wielka pańcia architekt,która chce aby przyszła pani doktor lub inna magister zajęła się myciem jej brudów !Niech ci chłopak pomoże jak sama nie umiesz ! Ale radzę dobrze - Mietłe w garść i do dzieła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D D D D D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1405
20zł to moim zdaniem juz nieco wygórowana cena... Owszem są ludzie dla których to normalna stawka,ale jest ich znacznie mniej. Ja osobiście z doświadczenia orientuję sie, że jednak to 12-15zł/h jest najczęściej proponowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1405
Nie każdy student musi sobie dorabiać, a jeśli nawet, to to nie oznacza, że nie może sobie opłacić pomocy domowej. W dzisiejszych czasach nie tylko prezesów itd. stać na sprzątanie... Widzę,że stereotyp, iż student jest biedny na dobre utkwił Polakom w głowach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
Faktycznie troche Ci sie pokiełbasiło, a co tam jest do roboty na 4 godziny dziennie? Tak brudzisz? Proponuje samej troche zacząc sprzątać - bo nagle rodziców Ci zabraknie i będzie wielki płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×