Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aksen18

wydłużanie napletka

Polecane posty

Gość aksen18

mam takie pytanie czy wiecie gdzie w Warszawie wykonuje się zabiegi z zakresu plastyki narzadow plciowych. Mam od urodzenia krotki napletek nie zakrywajacy zołędzi. strasznie mnie to krępuje i utrudnia kontakty z dziewczynami. chcialbym wykonać sobie zabieg przedłużenia napletka. podobno cos takiego robia. Dzieki za odpowiedz bez wyglowpow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za ludzie... niby o co ci chodzi? po co ci to? jakaś kobieta ci coś powiedziała czy tobie wydaje się że im się nie spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksen18
poprostu nie mam doswiadczenia z dziewczynami. nie wiem co im sie podoba a co nie. wsrod kolegow (basen, plaza) nie widzialem takiego jak moj. stad moj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze podgolona
aksen co ty głupi jesteś! chłopacy chodzą sobie skracać napletki, a nie wydłużać. wierz mi że każdej [no moze są jakies dziwne wyjątki] będziesz się podobał z takim fiutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie. zapomniałem dodać- twoja inność jest na plus więc się ciesz, a nie problem sobie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksen 18
czy dziewczyny ogólnie tak uważają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnmnmgghjhtjgjghj
Moj facet ma wlasnie takiego o jakim mowisz - to jest moj pierwszy facet. Uwazam, ze taki jest piekny. Potem na chwile rozstalismy sie, zaczelam sie spotykac z innymi i jak zobaczylam, ze on ma taki dlugi napletek - blee, normalnie mnie to zbrzydzilo. Koniec koncow wrocilam do tamtego i jest ok (oczywiscie nie tlyko z powodu penisa). Generalnie - jak kobieta zakochana, to kazdy bedzie ok, ale gwaramntuje, ze wiekszosc (ogromna wiekszosc) kobiet woli takie jak Ty masz, a jak jakas nie woli, tzn ze nie miala z takim do czynienia, pewnie by sie szybko przekonala. Z dlugim napletkiem sa nieestetyczne i nieladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKA26
aksen jest dokładnie tak jak napisała zawsze podgolona. ja też wolę penisa z odsłoniętą główką. niekoniecznie musi być obrzezany. taki jak twoj uwazam nawet za lepszy bo napletkiem chocby krotkim można duzo przyjemnosci zrobic facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"utrudnia kontakty z dziewczynami" a to przepraszam jaką częścią ciała Ty się z nimi kontaktujesz?!?! narządem mowy są usta i trzeba mówić, rozmawiać , a nie pokazywać dziewczynom takie brzydkie rzeczy :/ od razu bym się zgorszyła i uciekła. nalepki zachowaj dla siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze przekonana
taka jest prawda ze wspolczesne dziewczyny wola krotkie napletki. Nic nie rob ze swoim aksen bo jeszcze bedziesz tego załował. jak masz kompleks to pójdź kilka razy do sauny lub latem na plaże dla naturystów to przełamiesz wstyd i zobaczysz to i owo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmen
aksen mam takiego jak ty i też przezyłem kompleksy. potem okazało się ze rzeczywiscie dziewczynom sie podobam [tam! i nie tylko na szczescie] wiem ze nawet sobie opowiadaly jakiego mam. sauna czy plaza to dobry pomysl. zobaczysz jak dziewczyny beda sie na cibie patrzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M O R E N A
lubię facetów bez względu na to czy mają długi czy krótki, czy nawet są w ogóle bez napletka. ale jesli chodzi o estetykę to im krótszy tym lepszy. myślę ze takie jest zdanie absolutnej większości dziewczyn. zatem aksen nie przedłużaj sobie niczego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzypek na dachu
Ale chrzanicie dziewczyny :D normalny fiut jest osłonięty napletkiem i kropka. Łechtaczki sobie odsłońcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M O R E N A
piszesz ze normalny jest osłonięty, a co z tymi co mają od urodzenia krótkie napletki? czy są nienormalni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary zapinacz
Co ma ksiadz pod napletem? ..... sekret mnicha hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzypek na dachu
Zdarzają się wyjątki ale to nie jest powód do zachwycania się ( do dołowania się też napewo nie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konska_PATELARA
RACZEJ ZADAJ PYTANKO gdzie oleju do glowy dalewaja bo to bardziej ci potrzeba ,niz napletek,hehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×