Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiemmmm

jak napisać pozew o alimenty?

Polecane posty

Gość gość
Ja ze wszystkim poszłam do mojego adwokata w www.adwokat-babilas.pl. Wszytko mi powiedział jak i co a potem sam to spisał i wysłała taki wniosek do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"adwokat-babilas.pl. Wszytko mi powiedział jak i co a potem sam to spisał i wysłała taki wniosek do sądu." Łał! To jakaś dwójca święta musi być - adwokat powiedział i pisał, a babilas wysłała. Łał!! Cud dwoisty ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kavita
Gorąco polecam serwis www.pismasadowe.pl Musialam napisac pozew o alimenty dla synka i nie wiedzialam zupelnie, jak za to sie zabrac, ktore paragony zbierac itp. Napisalam maila na kontakt@pismasadowe.pl w ktorym opisalam cala sprawe i w ciagu dwoch dni mialam gotowy, kompletny pozew i to nie zaden wzor, tylko calkowicie pod moja sprawe. Jestem bardzo zadowolona, czekam teraz na rozprawe. Wiem, ze o kolejne pisma tez poprosze pania Marte z www.pismasadowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad ze spamem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny mam problem otóż miałam ślub jedno dziecko jest jego drugie nie ale ze mieliśmy ślub momentalnie dziecko ma wpisane w akcie urodzenia jego minęło juz 8 lat czy mogę zaskarzyc go o alimenty i on i ja wiemy ze dziecko nie jest jego wiec jak uwzględnić to w pisaniu pozwu do sadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalniepiszeszżejesteszwykla szmataiprzedstawiasznatodowody(mogąbyczeznaniamamusitatusiaiwszyskichktórzyciej***li) Potemsądtoklepnie. Przyebiealimentaimaszzbaśki(donastepnegobachorazkolejnymgościem). Niedziekujzapomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalniepiszeszżejesteszwykla szmataiprzedstawiasznatodowody(mogąbyczeznaniamamusitatusiaiwszyskichktórzyciej***li) Potemsądtoklepnie. Przy/j***ealimentaimaszzbaśki(donastepnegobachorazkolejnymgościem). Niedziekujzapomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiedziałam jak się do tego zabrać, dlatego skorzystałam z pomocy adwokata www.adwokatmotyka.szczecin.pl. Poprowadził zarówno mój rozwód, jak i sprawę o alimenty oraz opiekę nad dzieckiem. Moim zdaniem warto zasięgnąć pomocy ponieważ wymaga to sporej wiedzy i doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×