Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zlosnicazczata

zemsta na niewiernej zonie

Polecane posty

Gość zlosnicazczata

DamMężaNaKawe2h: czesc *kassssia20*: DamMężaNaKawe2h DamMężaNaKawe2h: tak *kassssia20*: jak DamMężaNaKawe2h: no dam tel czy gg i jakos tak *kassssia20*: ale co DamMężaNaKawe2h: by go na kawe wyciagneła *kassssia20*: a po co DamMężaNaKawe2h: bym miała chate wolna DamMężaNaKawe2h: ?? *kassssia20*: a to twoj maz DamMężaNaKawe2h: tak *kassssia20*: chcesz go sprzedac *kassssia20*: po co DamMężaNaKawe2h: by z innym sie umówic *kassssia20*: a jak sie rucha *kassssia20*: ladny jest *kassssia20*: ile zarabia DamMężaNaKawe2h: ładny DamMężaNaKawe2h: ja na kawe daje *kassssia20*: rozwiedz sie z nim DamMężaNaKawe2h: nie chce *kassssia20*: a co chcesz DamMężaNaKawe2h: zobaczyj jak z innym *kassssia20*: sex DamMężaNaKawe2h: tez moze *kassssia20*: cipka cie swedzi DamMężaNaKawe2h: niop hehe *kassssia20*: a on slaby w sexe jest DamMężaNaKawe2h: nie dobry DamMężaNaKawe2h: ale odmiane chce *kassssia20*: ile ma lat DamMężaNaKawe2h: 26 *kassssia20*: a ty DamMężaNaKawe2h: 27 *kassssia20*: a on sie na to godzi *kassssia20*: zeby cie inny ruchal DamMężaNaKawe2h: no jakos go musisz nakrecic DamMężaNaKawe2h: on to by mnie wiedział *kassssia20*: a jak mnie wyrucha DamMężaNaKawe2h: ciebie nie moze hehe DamMężaNaKawe2h: 696422641 *kassssia20*: czemu nie moze DamMężaNaKawe2h: nie bo ma mnie DamMężaNaKawe2h: tel nie do ciebie *kassssia20*: to ja go wyrucham *kassssia20*: i mnie zaplodni *kassssia20*: a ciebie zostawi DamMężaNaKawe2h: oo nie DamMężaNaKawe2h: tak nie DamMężaNaKawe2h: kasuj telefon *kassssia20*: zaraz zadzwonie i mu powiem *kassssia20*: ze go zdradzasz DamMężaNaKawe2h: nie *kassssia20*: zapisze tą rozmowe *kassssia20*: i cie rzuci DamMężaNaKawe2h: oj nie *kassssia20*: tak *kassssia20*: jestes suka *kassssia20*: i poniesiesz kare DamMężaNaKawe2h: co chcesz za to *kassssia20*: kara musi byc DamMężaNaKawe2h: po co DamMężaNaKawe2h: małpo *kassssia20*: bo jestes kurwa DamMężaNaKawe2h: i co cie to obchodzi *kassssia20*: mnie nic *kassssia20*: ale on tez musi wiedziec DamMężaNaKawe2h: tylko go tknij ja ci dam *kassssia20*: a prace dobrą ma? *kassssia20*: ze mna sie ozeni DamMężaNaKawe2h: spadaj *kassssia20*: tak DamMężaNaKawe2h: tak *kassssia20*: a dzieci macie? DamMężaNaKawe2h: nie *kassssia20*: to dobrze *kassssia20*: nie beda cierpiec DamMężaNaKawe2h: czemu *kassssia20*: przy rozwodzie waszym DamMężaNaKawe2h: o ty DamMężaNaKawe2h: znajdz se swojego *kassssia20*: chce twojego *kassssia20*: ile ma cm fiutka? DamMężaNaKawe2h: po co DamMężaNaKawe2h: nie powiem *kassssia20*: powiedz DamMężaNaKawe2h: nie *kassssia20*: powiedz DamMężaNaKawe2h: po co *kassssia20*: albo zreszta sama zobacze DamMężaNaKawe2h: odwal sie *kassssia20*: a dom macie *kassssia20*: mieszkanie? *kassssia20*: bo ja zamieszkam z nim a ty sie masz wyprowadzic DamMężaNaKawe2h: tomek jak coś to pisz na gg do meza on w pracy ja na czacie 3730663 DamMężaNaKawe2h: nie do ciebie to *kassssia20*: zapisze DamMężaNaKawe2h: skasuj wszystko *kassssia20*: juz zapisane DamMężaNaKawe2h: kurde nie pisz do niego bo on w pracy *kassssia20*: a ile zarabia *kassssia20*: i praca? DamMężaNaKawe2h: spadaj po co ci to *kassssia20*: bede jego zona DamMężaNaKawe2h: wal sie *kassssia20*: a ty *kassssia20*: bedziesz *kassssia20*: tana *kassssia20*: tania *kassssia20*: tania kurwa DamMężaNaKawe2h: pieprz sie *kassssia20*: bede pieprzyc sie z twoim mezem *kassssia20*: zrobi mi minetke DamMężaNaKawe2h: idz juz lepiej *kassssia20*: ide dzwonic do niego ~DamMężaNaKawe2h zamknął okno priva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnicazczata
hihihi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnicazczata
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zadzwoniłaś ZADZWOŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zadzwoniłaś ZADZWOŃ
zadzwoń jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś niech wie kogo w domu trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnicazczatahaha
chyba zadzwonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmkjggghjkh
zadzwonił ktoś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×