Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie lubie chłopobab

Współczesne kobiety sa coraz mniej seksowne

Polecane posty

Gość nie lubie chłopobab

wlochate nogi, ręce, często i brzuch, miniaturowe cyce, brzydkie twarze (bez makijazu potwory!)........chłopczyce nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira w
o t o mnie i wiesz co? gowno mnie twoje zdanie obchodzi wam to wogole nic nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety zawsze
miały włochate nogi tylko wczesniej nikomu to nie przeszkadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie chłopobab
uwielbiam piescic sie z Azorem pana Andrzeja,mojego sasiada:classic_cool: kocham jego lysego i sterczacego gnata:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie chłopobab
jem kau :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie chłopobab
uwilebiam smurac ozorem wlochate giry mojej tesciowej robiac wtedy postawe brazylijskiego kameleona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie chłopobab
wy pasztety! pienkne to byly kobiety a epoce kamienia Upanego a nie wy,brzytkie pasztety:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sie podszywają
chłopo-baby :P:D żal mi was ale jednoczesnie brzydze sie wami, powory...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat autorze
bowiem wspolczesni mezczynzi[wiem,wiem istnieja nieliczne wyjatki] wygladaja jak potwory, brzuchy jak w ciazy, cycki wieksze niz kobiece, pustostan zebowy i psychiczny,brak jakichkolwiek zainteresowan, ogolnie -zaniedbanie higieny zenujace, zaniedbanie spowodowane przyjmowaniem jakiejkolwiek wiedzy, roszczacy sobie prawo wyboru tych dziewczyn, ktore wiedza czego chca, sa ladne, zadbane, inteligentne. takich jak wyzej opisani mezczyzn jest wielu. i to odstrasza od zawierania z nimi jakichkolwiek kontaktow. smutne ale prawdziwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zmieniaj tematu
to jest topik o chłopo-babach których coraz więcej zaniedbane, brzydkie, włochate o męskiej psychice zostaje wam tylko farba i tony makijażu na ratunek ale to tak jakby tynkować ruderę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat autorze
nie zmieniam. ja tylko pokazuje, ze niczym specjalnym nie wyrozniacie sie [poza nielicznymi] od "wspolczesnych kobiet". A to, ze twoim zdaniemm tak postrzegasz kobiety, jest na pewno wynikiem spotykania takich na swojej drodze. zmien srodowisko, byc moze spotkasz inne kobiety. tyle tylko...czy ta kobieca zwroci na ciebie, potworze uwage, jest problematyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tara rum pum
dziwisz się? trwałe zmiany hormonalne tak wpływają na wygląd, wiń za to postęp cywilizacyjny nie same kobiety. po drugie już ktoś pisał, kobiety zawsze miały włosy na nogach, golenie wymyśliła Ameryka, dlatego zawsze mówią w starych filmach ze europejki nie golą nóg, w tamtych czasach nie było to po prostu modne:P a może to głupia prowokacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncopy
'nie lubie chłopobab' taki proces dotyczy głównie mężczyzn nieprawdaż? żal!!!! a kobieta jak dba to ma (kogoś), jak nie to będzie sama. proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×