Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akbyr8

sklepik wszystko po 5zł

Polecane posty

Gość akbyr8

Jak uważacie czy warto otworzyc sklepik z artykułami wszystko po 5zł? 2 miesiące temu straciłam pracę...od pewnego czasu noszę się z zamiarem otwarcia czegoś własnego, bo niestety w moim mieście ciężko znaleźć zatrudnienie nawet osobom po studiach. Dodam że sklepik byłby otwarty w 10tyś miasteczku. Prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może lepiej to
www.zarabiajwinternecie.u2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaabbbbbcccc
ja mieszkam w mieście ok 30 tys. mieszkańców. mamy tych sklepów około 10 ale tak naprawdę wszyscy chodzą tylko do jednego. Czasami jest w nim kolejka przed wejściem, ponieważ artykuły są świetne. Żadnej tandety itp. dużo ceramiki, fajne przybory kuchenne i w ogóle dużo artykułów do domu, no i zabawki których nie boje się kupić dziecku, ubrania, fajne ręczniki itp. Do innych sklepików ludzie raczej rzadko zaglądają bo prawdę mówiąc nic w nich nie ma. Dużo też upadło, ale ten się trzyma od paru już lat. Wiec myślę, że to dobry pomysł tylko trzeba dokładnie przemyśleć asortyment. A i ten sklep jest po 5,5 zł i ma jeszcze jedną zaletę, że jest zlokalizowany obok placu targowego więc ludzie pewnie z ciekawości często zaglądają. W inne miejsca pewnie by nie szli bo daleko itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×