Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciuchoooland

Kocham CIUCHOLANDY.Dziś znowu upolowałam......

Polecane posty

Gość ciuchoooland

cudną bluzkę ktora w angli kosztuje krocie a ja zaplacilam 25 zeta juhuuuuuuuuuuuuuuuuuu uwielbiam buszowac po lumpeksach.Sa w nich o wiele fajniejsze ciuchy niz w naszych "ekskluzywnych galeriach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchoooland
w czwartek ide znowu bo bedzie dostawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchoooland
nie wiem jak y ale ja kupuje tylko rzeczy wycenione i markowe.Place grosze ze cos co kosztowało sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemka
w tych całych galeriach wiszą tony takich samych ciuchów, a potem pół miasta chodzi w tych samych płaszczach czy koszulkach - okropieństwoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchoooland
niemka dokladnie ale zeby jeszcze bylo cos fajnego to rpzeciez stac mnie ale cholera ile razy szłam na zakupy to wracałam z niczym bo nic mi sie nie podobało.A teraz???co chwila przynosze jakas zarąbistą rzecz do domu..naprawde mozna ubierac sie swietnie w lumpeksach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemka
jedyne rozwiązanie żeby nie wyglądać jak połowa ludności to osobisty projektant albo ciucholandy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchoooland
chociaz przyznam ze znalezienie dobrego ciucholadu to też sztuka.Wiekszosc jednak sprzedaje niesort czyli taki najgorszy gatunek.Ja tam wole placic wiecej i chodze do dobrego ciucholandu gdzie naprawde jest w czym rpzebierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumexowe
Ale tez zalezy jaki do lumpex, niektore sa takie obrzydliwe ze omg. i tez ile ludzi bo czasem tlok taki... Ale ja mam znajomosci wiec po zamknieciu wpadam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchoooland
ja chodze tez do jednego bo w innych towar zawsze kiepsciutki.A mi chodzi o takie cudenka, bo uwielbiam sie dobrze markowo ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchoooland
poza tym uwielbiam angielskie ciuchy.Bylam w UK pare lat i dlatego ciuchy w polsce sa jak dla mnie beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemka
to fakt, jakoś zimą byłam niedaleko Poznania i na dosłownie co 3 ulicy był jakich mały lumpex (swoją drogą śmieszną nazwe ktoś wymyślił) ;D Mnie tylko szkoda że w Polsce jest tak mało rzeczy od LV ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchoooland
zreszta jak bylam w UK to tez ciagle chodziłam po lumpeksach...mam takie ciuchy ze wszyscy mi zazdoszcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomooocyyy
uwielbiam szmateksy :) mam jeden ulubiony, chodze jak jest nowa dostawa i towar po 45 zł za kg badź 35 zł. trzeba dobrze nurkowac ale takie zajebiste rzeczy mozna za grosze kupic ze szok :o markowe i NOWE ..... promod, river island....i wiele wiele innych. A przede wszystkim markowe i orginalne rzeczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchoooland
pooooooomocy dawaj aadres:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumexowe
hehe a u mnie sa ciuchy z Adidasa,Nike,Umbro nawet ostatnio kurtki z nike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchoooland
Lumexowe tez fajne ale ja ubieram sie w tak zwany styl sportowa elegancja wiec szukam czegos kobiecego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemka
aaaaaale drooogo macie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak dokladnie... zawsze przynajmniej ma sie jakies oryginalane ciuchy a nie tak jak na ulicy widze ze np. ktos ma dokladnie taka sama bluzke albo spodnie co ja i troche mnie to wkurza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady glutter
masz rację, przecież to też masówki. Nie mam nic przeciwko lumpkom ale bez przesacdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowska
ja uwielbiam ciucholandy i inne takie ;D a na wagę to już jest dla mnie raj owszem kupuje w sklepach ciuchy które kosztują sporo ale np są to spodnie , płaszcze, buty . Aleee od pewnego czasu jak myślę że mam wydać 30zł za sweterek z vero mody jak mogę kopić lekko noszony za 1,50zł na wage ;D!! Najbardziej lubię koszulki , szorty. Mój nabytek z którego jestem najbardziej dumna to jeansy :) za 2zł na wagę, nie znanej jakieś firmy...ale wyglądają jak z Lee ;D no i matariał dużo lepszy niż tergówy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście ze tak
Dzoewczyny ale moze w waszym mieście sa fajne lumpexy gdzie macie markowe ciuchy , Do lumpexów trafiają tez ciuchy które nosili modelki albo cos tego typu:D Niestey w moim miesćie to wstyd isc do takiego sklepu ! Jestam starszny wstyd smierdzi stechlizna i zgnilizną ubrania sa zużyte i brudne pomięte... No po prostu masakra a rozumiem lumpexy w Warszawie to luksus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez dzis byłam
po miesiącu postu od lumpków:P tym razem nakupiłam kilka par jeansów, nawet jedne Gucci mi wpadły w łapska...i to wszystko za jedyne 12 zł.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupowanie w SH
wypaczyło mi psychę - o ile dawniej bez problemu mogłam w normalnych sklepach wydać troche kasy na ciuchy to teraz wszystko wydaje mi sie w nich takie drogie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferfe
a ja za tydzień jadę do kuzynki i planujemy buszowanie w SH ;d ostatnio jak byłam u niej 4 miesiące temu to kupiłam chyba 4 markowe bluzeczki od 3 zł do 18 zł :) do tego żakiet za 22 zł i taka kurteczkę za 34 zł wszystko markowe i jeszcze sukienkę za 18 zł:) wiem, że "dosyć" drogo ale wole wydać 18 zł za markową bluzkę niż 1 zł za "ścierkę" z kosza. Głównie na wyceny patrze bo tam są najlepsze rzeczy. Kupiłam jeszcze spodenki w kratę za 0,50 groszy haha to był hit zakupowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferfe
dodam że mi tak naprawdę nie przeszkadza, że ktoś chodzi w tym samym co ja, w sumie mnie to wali ale w sieciówkach głupia koszulka potrafi kosztować 100 zł a materiał to szkoda gadać wiec wole w SH markowe i dobry materiał za 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferfe
i w końcu będę mogła wypieprzyć kilka starych ciuchów:P żeby miejsce na nowe było poluje na spodnie dżinsowe dobrze dopasowane z wysokim stanem, rurki albo proste jakiś fajny sweterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez je uwielbiam mam swoj ulubiony w Warszawie , ostatnio kupilam spodnie za cale 6 zl w pracy kolezanka myslala ze kupilam w Arkadii bo widziala podobne za 140 , he he oczywiscie tylko tu sie przyznaje gdzie kupuje ciuchy kolezankom z pracy zawsze mowie ze na wyprzedazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny...zapraszam do ciucholandu internetowego:) bez wychodzenia z domu, wszystkie ubrania dobrej jakości czyste i pachnące:) w każdy piętek nowa dostawa www.e-koMODA.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×