Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eternite

Chcę otworzyć Instytut Piękna tylko dla kobiet. Zapraszam do dyskusji .

Polecane posty

Moja wizja to połączenie medycyny estetycznej, gabinetu kosmetycznego oraz gabinetu ginekologicznego i dermatologa w jedno Centrum Odnowy i Zdrowia dla Kobiet. Do dyspozycji klientek również dietetyk. Jestem wielką fanką rozmaitych form odnowy biologicznej i subtelnego poprawiania urody . Samej udało mi się schudnąć 12 kg i wyleczyć mocno nasilony trądzik co w efekcie dało mi dziś możliwość gładkiej skóry ale łatwo nie było Chcę podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi kobietami . Mam specjalizację z przedłużania rzęs metodą Nouveau Lashes i duże doświadczenie w poprawianiu urody i kosmetyce. Chcę aby Instytut uwzględniał specyficzną pielęgnację kobiet w ciąży i po porodzie oraz oferował możliwie najlepsze i najskuteczniejsze metody poprawiania urody, likwidacji zmarszczek czy owalu twarzy. Jestem wielką fanką Focus RF oraz powiększania ust . Mam już świetnie przygotowaną kampanię Happy& Beauty Mama i napisany Biznes Plan oraz część kapitału na to kreatywne a zarazem bardzo przyjemne przedsięwzięcie. Na dole Instytutu tylko dla Kobiet byłby basen i Fitness Club . Poszukuję współudziałowca i zapraszam do dyskusji na temat pomysłu przedsięwzięcia. 75 % pomysłu jest już prawie wykonana. Mam marki kosmetyczne, personel, lokal i pomysł aranżacji pomieszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas fantazja
Cos mi sie wydaje ze lejesz wode. Jaki zgromadzilas kapital na rozkrecenie tego typu dzialanosci? Ty masz w ogole pojecie na co sie porywasz? A lokal masz? Jesli rzeczywiscie myslisz o tym powaznie to opisz po krotce koszty i zyski jakie przewidzialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lokaj jest wykończony . Teraz czeka go częściowa aranżacja i projekt mebli do salonu kosmetycznego. Lokalizacja jest bardzo prestiżowa. Na dole jest kompleks SPA z basenami, hydroterapią i Fitness Club. Nie jestem jego właścicielką więc będę z nim tylko współpracować. Lokal do niego przylegający ma 52m2 i podzielę go na dwa przestronne gabinety: ginekologiczny i kosmetyczny. Prysznice i WC też są już wykończone . Pomysł i organizacja pracy takiego miejsca jest już ściśle ustalona. Ogromna kreatywność i zaangażowanie oraz wiedza z kosmetyki profesjonalnej, technik masażu, certyfikaty i doświadczenia są mi bardzo pomocne.Czynsz nie jest wysoki bo wynosi 2700 zł. Są ogromne możliwości bo w obrębie tego miejsca pracuje koło 1300 osób na wysokich stanowiskach. Do tej pory prowadziłam małą działalność z przedłużaniem rzęs i wyciągałam na niej ok 4500 zł na rękę. To jest dla mnie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewidywane zyski są na poziomie 27 000 zł - 35 000. Są to bardzo realne zyski przy założeniach opracowanych w BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas fantazja
no tak a jaki ponioslas wklada finansowy? Taki duzy lkokal i tylko 2700? To gdzie ten lokal sie znajduje? W Pciimiu dolnym czy jak? Powiem ci ze ja tez zamierzam rozkrecic biznes tyle ze majac kwote jaka mam to obawiam sie ze nie mam na co liczyc wiec dziwi mnie ze ty przy zarobkach 4500 zl bylas w stanie odlozyc na tak powazna inwestycje. Moze kredyt wzielas nie wiem. No i jestes w stanie ponosic koszty na poczatku dzialalnosci.... jak dla mnie to jakas fantazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIASTOPIEKNA
Salon Odnowy Biologicznej "MIASTO PIĘKNA" istnieje od kwietnia 2007 roku. Mieścimy się w samym centrum Gdyni, przy ul. Starowiejskiej 54/3. Dla naszych klientów mamy do dyspozycji 5 nowocześnie wyposażonych gabinetów zabiegowych i oferujemy szeroką gamę usług indywidualnie dobranych do potrzeb i oczekiwań klienta - zabiegi zarówno na ciało jak i twarz. Z nami pozbędziesz się cellulitu, wymodelujesz swoje ciało zadbasz o twarz, dłonie i stopy MOŻNA SKORZYSTAC U NAS Z TAKICH ZABIEGÓW JAK : -RF z mezoterapią -MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA -LIFTING MANUALNY Z JONOFOREZĄ -MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA -OCZYSZCZANIE DE LUX- -DERMO -RF Diathermy LavaTRON- -DREAM HEALTHER -ENDOMASAŻ -VACU WELL -ROLLMASAŻ -Kombinezon odchudzający- 4 w 1 -ALOESOWY ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY I PODNOSZĄCY BIUST -PELLING CAŁEGO CIAŁA -Masaż relaksacyjny oraz stemplami ziołowymi TO ORAZ WIELE INNYCH ZABEGÓW ZNAJDĄ PAŃSTWO U NAS NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.MIASTOPIEKNA.PL MAMY BARDZO DOBRY SPRZĘ I JESZCZE BARDZIEJ KONKURENCYJNE CENY Adres Ul. Starowiejska 54/3 81-356 Gdynia TEL: 058 661 40 63 GSM: 516 859 398 e-mail: salon@miastopiekna.pl Czekamy na Ciebie: Pn - Pt: 09:00 - 20:00 Sobota: 09:00 -15:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×