Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ŁukaszŁukasz

Włosy łonowe lepiej dłuższe czy krótsze ?

Polecane posty

Gość ŁukaszŁukasz

Od razu zaznaczę,iż jestem mężczyzną .. A tak w ogóle to witam wszystkich =) Moje pytanie jest następujące ;Mam 17 lat i włosy łonowe ok 3/3,5cm normalnie kępa :/ i nie wiem czy mam je golić czy nie parę razy goliłem i wydawało Mi się,iż są one dosyć fajniejsze niż dłuższe a jak wy kopiety sądzicie o tym ?Lepiej dłuższe ?czy krótsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁukaszŁukasz
Co prawda 17 lat ale wyglądam i zachowuję się jak 20latek =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluska9
ja wole naturalność czyli pełne owłosienie, inaczej to niemęskie.. ale to rzecz gustu. :) zapytaj swej ukochanej jak ona woli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie: zależy co się kobiecie podoba;) Mój na początku miał busz to powiedziałam mu aby zgolił. Ale taki całkiem łysy mi się nie podobał. Dlatego teraz goli sobie tylko jajka a nad fiutkiem tylko podcina na ok 1 cm i jest ok:) Takie lekkie owłosienie nad kutaskiem musi być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhghgh
moj chlopak goli calkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁukaszŁukasz
Nie no jądra to Ja sobie golę =) Ale co do penisa nawet jeśli golę to tak aby były dosyć widoczne aczkolwiek nie za duże =) A tak poza tematem to Jak miałem niecałe 15lat to miałem naturalnie bez powiększaczy 17cm'wego penisa to normalne ? Tera to w ogóle nie będę pisał jakiego mam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×