Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

98 procent Kobiety...

Wrzeszczący kot. Chory czy co? Pomocy...

Polecane posty

Mam rocznego kota. Od 2 dni tylko łazi i drze się w niebogłosy. Czasami wręcz \"beczy\" i mrauczy i nie wiem jak to nazwać. W każdym razie robi to strasznie głośno, łażąc wte i wewte. Myślałam, że może mu się \"chce\", bo nie jest kastratem. Ale przecież kotki teraz nie mają rui. Jeść też nie za bardzo chce. I co ja mam mu zrobic! :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeetamm
Jak nie mają?jasne,że tak,ma ruję jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koty dojrzewają około 7 miesiąca (ale np niektóre rasowe ok 2 lat) zresztą jak smród w domu się unosi to logiczne że dojrzał ;) po tym idzie się do weta i kastruje :) szubki zabieg tylko potem radze uważać na tuszę bo kastrata łatwo utuczyć :) kotki mają ruję cały rok , czasem nawet co kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotki mają ruję co 2 miesiące, jeśli nie są akurat w ciąży lub nie karmia młodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedzi. Moze faktycznie on dopiero teraz dojrzewa, bo to pers. Kurcze, trzeba będzie wykastrować. Jeszcze nie widziałam żeby znaczył teren. A nie wiedziałam, że teraz kotki też mają ruję. Biedak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak najbardziej objaw
jego dojrzałości. Pora na kastrację bo biedak cierpi i ty cierpisz od hałasów. a kotki jedne mają ruję a inne nie. te którym się pofarciło i są zapłodnione nie mają a reszta do skutku;) to prawda że mogą mieć rujkę nawet co kilka dni, czy tygodni. Aż się trafi kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaczka
Koniecznie wykastrować, to dla jego dobra i Twojego zdrowia psychicznego. A jak ładny, to wysłać zdjęcia na konkurs na Kocią Gwiazdę www.purina-one.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×