Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

777-X

Znowu się boję.

Polecane posty

Tym razem ponieważ idę dzisiaj do stomatologa. Dwa tygodnie temu Pani stomatolog zatruła mi \"osemkę\" i szykuje się leczenie kanałowe. Problem w tym że ta \"ósemka\" nadal mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palec boży
to wyrwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tak myślę że to by było najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy wyrywaniu
stomatolodzy czasem używają narzędzi w formie stalowego pręta którym wstępnie naruszają ząbek, jeśli wszystko pójdzie dobrze stalowy pręt omsknie się pani stomatolog, przebije kilka powłok, jakieś tam chrząsteczki i wpadnie wprost do twojej pustej czaszki, uszczerbku na zdrowiu raczej nie doznasz, co najwyżej echo się rozejdzie po bezmiarze pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S.T._33
Byłem z moim kolegą Stefanem w lokalu McDonald. Zamówiłem pikantnego kurczakburgera. Gdy go spożywałem, część keczupu poleciała prosto na moje szorty. Ponieważ zasadniczo nie noszę majtek, to co przeciekło pobrudziło mi penisa. Zawołałem pannę z obsługi. Owszem wyraziła ubolewanie i przeprosiła, wytarła podłogę i nawet machnęła serwetką po moich spodniach ale odmówiła gdy zażądałem również oczyszczenia mojego dydka! 😠 Zacząłem podniesionym głosem argumentować, że to NIE MOJA WINA że mają taki z koziej dópy keczup, ale ona powiedziała że jestem jakimś przychlastem (tak się dosłownie wyraziła!) i że kolega może mi wytrzeć jak ja sam nie mogę. Stefan zaczął się śmiać, ludzie obok też, poczułem się upokorzony. Zdjąłem szorty i prezentując wszystkim moje mokre od keczupu przyrodzenie, zacząłem kręcić nim młyńca głośno domagając się interwencji kierownika. Ale wtedy Stefan powiedział, że jeszcze zadzwonią po policję albo coś i szybko wyszliśmy. I żałuję! Bo ten napuszonej panience należała się nauczka za lekceważenie klienta! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy majonez
od ketchupu gdybyś wysmarował się majonezem laska by zlizała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ósemka to ząb mądrości, jak boli to raczej dlatego, że rośnie (ja mam 4 więc wiem). Jeśli Ci się faktycznie zepsuł to znaczy, że nie umiesz myć zębów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×