Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnes Ines

Zasiłek dla bezrobotnych.

Polecane posty

Gość Agnes Ines

Od dnia 16 czerwca przysługuje mi zasiłek, od 01 lipca zaczynam staż, czy UP wypłaci mi pieniądze za okrez od 16.06 do 01.07 czy musiałabym przesiedzieć cały miesiac na bezrobotnym zeby dostać cały zasiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes Ines
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes Ines
nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistres
UP ma obowiązek wypłacić Ci zasiłek za czas kiedy nie pracowałaś a rzeczony Ci przysługiwał. Za okres, o którym wspominasz powyżej dostaniesz zatem pieniądze, oczywiście odpowiednio mniejsze. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes Ines
Super, dzieki za odpowiedz. Kazdy grosz sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelekaaaa
jak to wczesniej pracowalas - bo dostajesz zasilek a teraz idziesz na staz? stazu nie moga odbywac osoby wczesniej pracujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes Ines
no tak jestem przed 25 rokiem zycia staz przyznany, zaczynam 01.07 a zasilek dostałam od 16.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelekaaaa
dziwne. bo na staz wysylane sa osoby bez doswiadczenia zawodowego - wczesniej nigdzie nie pracujace. ale po stazu juz ci nie przysluguje zasilek, bo bedac na stazu jestes osoba bezrobotna. moim zdaniem dostaniesz tylko kase za czerwiec bo nie można jednocześnie pobierać wynagrodzenia za pracę i zasiłku dla bezrobotnych (stypendium stażowe jest rodzajem zasiłku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes Ines
ewelka no nie zartuj ze nie zrozumialaś co napisałam, przeciez napisałam prosto chodziło mi o to czy bedac na zasilku okolo 2 tyg dostane za niego zapłate, czy to ze dostalam prace po 2 tyg cuina mi ten zasilek i nawet za 2 tyg bezrobocia nie dostane. No teraz mi sie wydaje ze juz zamieszalam chcac ci wytłumaczyć. No a na staż ide, tez slyszalam ze nie mozna isc skoro mam doswiadczenie i mojej kolezance powiedzieli to samo a ja poszlam i gosc powiedzial ze moge miec staz byle nei na tym samym stanowisku co wczesniej, wczesniej odbyłam juz staz 5 miesieczny. i moje pytanie dotyczy tylko kasy za czerwiec tj od 16.06 do 01.07 przeciez wiadomo ze w momencie rozpoczecia pracy na umowe czy stau zasilek zostaje zawieszony i bede mogla sobie go odwiesic ew po ukonczeniu stazu jesli pracy nie znajde Chodziło mi o to czy teraz dostane za 2 tyg ten zasilek czy dostane dopiero jak odwiesze nasteonym razem zasiłek i przeczekam kolejne 2 tyg zeby był caly miesiac i wtedy wypłaca nooo zamotałam teraz jak reks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na kuroniu i ide na staz 3miesieczny. czy po tych 3miesiacach odwiesza mi znowu kuroń???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×