Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niegrzeczna opiekunka dzieci

Tak bardzo pragnę mojego szefa ze zaczyna mnie to przerazac

Polecane posty

Gość niegrzeczna opiekunka dzieci

czesc pisze bo chcialabym zeby ktos mi przegadal do rozsadku, pracuje w cieplym kraju jako opiekunka trojki dzieciakow, mam 22 lata, przyznam ze jestem bardzo atrakcyjna mloda kobietka, on seksownym 40 letnim ojcem przecudnych dzieciakow, mezem pieknej dojrzalej czterdziestki, jest wzorowym ojcem, bogatym biznesmenem, pieknie zbudowany, elegancki i zabawny, uroczy i sympatyczny, meski jak malo ktory..to wszystko sprawia ze szaleje za nim, bujam w oblokach, widujemy sie kiedy ja przychodze do dzieci a on wtedy szykuje sie do pracy, bylo nawet tak ze przechodzac otarl sie swoim krokiem niechcacy o moj tylek w ciasnym przejsciu, stalo sie tak dziwnie ale to czlowiek inteligentny i stara sie omijac pokusy...wiem ze mu sie podobam, przylapalam go nie raz na tych spojrzeniach...nie raz tez zagladal mi w dekolt a mam spory, do tego zakladam push upy podnieca mnie to ze go prowokuje, od tygodni marze o rznieciu sie z nim w ich domu, chce miec z nim romans, tak mnie podnieca ze masturbuje sie myslac o nim z nieziemskim skutkiem! ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytacz..._
Jaki to kraj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeczna opiekunka dzieci
niewazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna sprawa
Po co Ci chłop z 3 dzieci?!!!!To tylko kłopot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polokokto
nie pierwszy raz ze tatulek chce mlodej nianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaty mężuś
wiesz co,a moze zaproponuj mu trujkat hmm?pisze całkiem poważnie,wiesz ty jego zona i ty,comyslisz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeczna opiekunka dzieci
moze poradzcie mi jak mozna go uwiesc, mysle o tym naprawde, wyobrazcie sobie ze jest powazny raczej i zarazem zabawny, jest bardzo stanowczy wobec dzieci, podoba mi sie to, bezkompromisowy, wiem ze jest to twardy orzech do zgryzienia, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiaNiania
Odejdz od nich, po co ci klopot? Rozbijesz rodzine, zona bedzie miala do ciebie zal, a w rezultacie wyrzuca cie na zbity pysk. Po co ci to? Lepiej odejsc, zanim calkiem sie zatracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 49 i pol
szukasz klopotow ? to do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeczna opiekunka dzieci
nie mowie az do tego stopnia, nikt by sie nie dowiedzial, on jest rozsadny nigdy by od nich nie chcial odejsc, tak mysle, nie sadze tez zebym mogla wywrzec taki wplywa na nim, chodzi tylko o romans, pragne go, chce z nim sypiac, czuc adrenaline, mogloby byc tak ciekawie, pragne go z calych sil, to bardzo silne, poza tym to tez nie zalezy ode mnie nie wiem czy by wogole posunal sie do takiego czegos, nie jest typowym samcem ktory obcina cie dajac ci do zrozumienia ze by cie zerznal to mnie w nim pociaga, zakochalam sie w jego karku, jak widze go w eleganckich koszulach siedzacego przy laptopie,mam ochote podejsc i zrobic mu masaz, wtedy gdy bylismy sami w domu i sie otarl o moja pupe zapanowala dziwna atmosfera, przez reszte dni unikal mnie tak aby sie ze mna nie zetknac, czy to swiadczy ze bal sie tego co moze nastapic? jakie to pociagajace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiaNiania
Nie ma tak, ze sie ludzie nie dowiedza. Moze dzieci was nakryja, moze sam sie przyzna. Jak Ty bys sie czula, gdyby jakas atrakcyjna mloda niania zerznela Ci meza? Podle, nie? Po co klopoty, awantura z powodu pozadania? Rzuc to w pieruny, uciekaj. On wyglada na porzadnego faceta i moze by chcial, ale pewnie by mial wielkie wyrzuty sumienia i dobrze by sie to nie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeczna opiekunka dzieci
w pracy dotykam jego koszul, tak pieknie pachna chanelem, widzialam jego bielizne taka czysciutka i szykowna...jest bez skazy nawet jego skarpetki nigdy nie smierdza, wiem to glupota ale mam obsesje na jego punkcie, widze jak zamyka sie ze mna w lazience, sadza mnie na blacie, jak sie calujemy po szyi po dekolcie, jak sie kochamy, albo jak siedzi przy laptopie a ja siadam na niego i robimy to na krzesle, lezac na ich dywanie nieraz widze w wyobrazni jak mnie na nim posuwa, jak ja na nim skacze, moglabym mu zaoferowac taki seks, myslicie ze to wynika z tego ze w moim wieloletnim zwiazku nie uklada sie najlepiej od miesiecy i szukam skoku w bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 49 i pol
zejdz na ziemie. biznesmen i ty dziewczyna do jego dzieci mozesz byc niewiem jak atrakcyjna widzisz siebie w jego srodowisku ? uciekaj bo jego zona lub oni razem wywala ci na kopach gdyby jakims sposobem jednak ci sie udalo to zobaczysz ze kiedys przyjdzie czas zaplaty i tak ci sie zycie popierdoli ze bedziesz calymi dniami plakac i blagac aby sie wrocilo. Bedzie za pozno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeczna opiekunka dzieci
nianiu masz racje, mysle ze to jest wlasnie takiego pokroju mezczyzna ze moze i miewa chwile slabosci, ale bardzo kocha swoja rodzine i moglby nie umiec pozniej z tym zyc, ja nigdy nie chcialabym skrzywdzic ani jego dzieci, ani jej, ona traktuje mnie jak przyjaciolke, a dzieci mnie uwielbiaja, ale to nie zmienia faktu ze mam takie momenty, watpie jednak zeby doszlo do czegos, on by sobie na to nie pozwolil, a mi przejdzie, ale przynajmniej mam kolorowe mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeczna opiekunka dzieci
49 i pol, i tu sie mylisz, oni nie traktuja mnie jak kogos gorszego, wrecz przeciwnie, szanuja mnie i powierzaja mi w opiece cos waznego swoj dom i cos jeszcze wazniejszego swoje dzieci, nawet nie wiesz jak moze zadzialac na mezczyzne kobieta zaradna i kochajaca jego dzieci zwlaszcza ze jego zona malo potrafi, po drugie on jest biznesmenem ale nie woza sie i zyja normalnie...nie ma takiego, znam opor jego kolegow biznesmenow, zapoznawal mnie z nimi jak przychodzili do domu i swietnie nam sie rozmawialo, poza tym widzialam jak mu zazdroscili ze ma taka mloda kobiete w zasiegu jednak on jest inny, watpie zeby cos z tego bylo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiaNiania
Tez pracowalam jako opiekunka do dzieci i tez na poczatku ojciec mi sie podobal, nie powiem. Ale nie doszlo do zadnej obsesji, po prostu przeszlo mi dosc szybko, facet byl po prostu atrakcyjny, ale nic wiecej. Nawet nie probuj niczego, bo jesli on brutalnie cie odepchnie juz na poczatku, bedzie ci bardzo przykro. Gorzej, gdy o wszystkim opowie zonie; pozniej bedziesz miala zle referencje, bedzie to za toba chodzilo do konca zycia. Nie badz ta, ktora rozwala zwiazki, bo szkoda zycia i nerwow. Moze i mu sie podobasz, pewnie tak, skoro zerka, ale watpie, zeby do czegokolwiek doszlo i licz sie z ostra odmowa, jesli bedziesz probowala. Moze jeszcze od razu ci wymowic prace i co zrobisz? Skoro wtedy sie otarliscie, a on potem cie unikal, znaczy to, ze chyba bylo mu nie w smak, zle sie z tym czul. Szukaj kogos innego, kto cie zaspokoi, moze ci przejdzie. Albo mysl o jego wadach - kazdy czlowiek jakies ma. A moze jest kiepski w lozku i bylabys zawiedziona? Takie ladne ptaszki najczesniej nisko lataja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 49 i pol
jestes zauroczona i widzisz wiele spraw odwrotnie to ze jego zona nic nie potrafi w twoim mniemaniu to nic nie znaczy jest ZONA !!! moze on jest tym kim jest dzieki niej ? z pewnoscia jestes mloda i nie zwracasz uwagi na te powiazania. moze najzwyczajniej sie kochaja ? on spoglada od czasu do czasu na twoj biust bo to robi kazdy facet zreszta widac jak palisz sie do tego jak napisalem na poczatku, szukasz problemow to je znalazlas pozdrawiam i zycze rozsadku i madrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staroć
Hmmm, ma trójkę dzieci? To sobie zróbcie czwarte ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staroć
O matko, teraz patrzę na datę... Tak to jest, jak się zabłądzi w internetach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan kobiecego orgazmu
staroć faktycznie; ten topik to staroc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iczi
Sama szykujesz sobie klopoty . Oni Cię szanuja .Mozesz przy tej super rodzinie duzo zyskac albo stracic . Mierzą Cię wlasna miarą . Potrzebuja lojalnej opiekunki . Ubieraj sie stosownie. Placą Ci i to pewnie niezle. Szanuj ich tak jak Oni Cię szanują . Podoba mi się ta rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie to prowokacja, a jesli nie - ciekawe jak sie skonczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbfgbfg
ja też szaleje za swoim szefem ehhh ten jego głos i sposób bycia, kręci mnie na maxa. A najlepsze jest to że ma żonę która jest z nim w drugiej ciąży do tego pracuje z nami w firmie. Jest elegancka, elokwentna, na kierowniczym stanowisku, ma markowe ciuchy, kosmetyki i zna swoją wartość. Pewnie gdyby wiedziała co mi po głowie chodzi to łeb by mi urwała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to się pieprzę ze swoim szefem a jego żona pracuje w sąsiednim budynku, ciągle się martwię żeby się nie wydało, ale jak mnie podnieca seks z nim i ta myśl, to jest to czego potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×