Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgggstre

1,5 roczne dziecko robi czeto kupki

Polecane posty

Gość fgggstre

zawsze robila 1 raz dziennie , nieraz 2 a teraz po 4 razy i przez kilka dnischudla 0, 5 kg, najpier dawalam jej lacidofil, poznije smecte, nastepnie lekarz przepisal Nifuroksazyd , bierze to juz 1, 5 dnia i nie pomaga, zeby z przodu wszytskie wyszly, wiem ze tylnie wychodza , jak nie pomoze to wybiore sie do lkearza znow, czy dzieci Wasze tez mialy taki okres w zyciu ze robily czesto kupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgggstre
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas rok temu
jak mala miala 2 latka byla taka sytuacja podalam malej wszystko co opisalas i tez nie dzialalo i w koncu doszlam do wegla w syropie i jak reka odjal ,tez mala mi schudla 2 tygodnie to trwalo,wykupilam wtedy mase specyfikow w aptece ,syrop ten jest slodki i dziecko chetnie go wypilo ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas rok temu
poszukalam wlasnie w apteczce zeby ci nazwe podac ;) CARBOSAL - syrop o smaku coli wegiel aktywowany w syropie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgggstre
dzieki wielkie poczekam jeszc pare dni a jak nie to kupie ten syrop, moja mala jest szczypiorkiem i juz sie cieszylam ze troche przytyla z tu znow waga spadla dlatego mam nadzieje ze jej przejdzie jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×