Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FTilio

??????????????????????????????

Polecane posty

Gość FTilio

Na początku zacznę że o napisanie tego postu prosi mnie kolega. Prosiłbym o udzielanie normalnych odpowiedzi. Piszę ten post po raz 3 i po raz ostatni, gdyż nie dostałem żadnej normalnej odpowiedzi, której mógłbym przekazać koledze. Więc tak: Wczoraj mojego kolegi dziewczyna leżała na majtkach mojego kolegi. Mój kolega nie dostał żadnego wytrysku, ani nic. Koleżanka na 50% nie miała dni płodnych. Ona dotchnęła jego penisa tylko raz. Następnie wsadzała sobie palce w pochwę. I moje pytanie jest oczywiste: Czy mogła ona zajść w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabcabc
o matko! skoncz juz z tymi postami!! Do ksiazek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor
qurwa do piaskownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to ogarnac
ja pierdole ludzie w tym wieku nie powinni nawet wieziec o istnieniu czegos takiego jak penisy czy pochwy skoro nie maja podstawowych informacji! idz zapytaj szkolnej pielegniarki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona29letnia
hehe..dobre pytanie...w sumie to sama nie wiem?? hehhe ale może w książce od biologii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FTilio
Wiecie co ale z was to chóje. Ciężko wam normalnie raz odpisać ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabcabc
odpisywali ci a ze Ty nadal nic nie czisz to juz twpj problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzykowna maska
dotchnęła ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FTilio
POmyslcie sami. Napiszcie mi normalnie i ja się odczepię. Bo mi zależy na tych odpowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz ginekolog
tak jest w ciazy. wlasciwie to pewne bo po kazdym dotchnieciu penisa zachodzi sie w ciaze. to nie sa zarty, powiedz jej , ze musi spedzic conajmniej pol godziny stojac na glowie a potem wypic wywar z nagietka i moze uda jej sie naturalnie usunac plod z organizmu. powtarzam to nie sa zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor
dziecko idz do biblioteki i pozycz ksiazke pt wychowanie seksualne dla nastolatkow i nie zasmiecaj kafeterii tymi durnymi pytaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FTilio
yaaahaa widze insteligencja poniżej ludziekiej normy. A żarty yahahahahhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz ginekolog
jestem lekarzem wiec wara od mojej insteligencji. po dotchnieciu zawze nastepuje ciaza. powtarzam to nie sa zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FTilio
Czy mi ktoś odpisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FTilio
proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678954
ja ci odpisze normalnie ale jak dotknęła go ? marszczyła czy tylko tak palcem ? bo to ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×