Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ............2................

czy to jest mozliwe

Polecane posty

Gość ............2................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............2................
a wiec tak jestem 5 dni przed@i dzis zrobilam test wiem ze troche za wczesnie ale nie moglam wytrzymac,wyszedl ze nie ma ciazy ale zamiast go wyzucic odlozylam na bok i za jakis czas tzn moze za ok 3godz spojzalam na niego i wynik byl pozytywny i teraz nie wiem bo niby pisza zeby wynikow nie czytac po wiecej niz 10 min ale jak to z drugiej strony mozliwe aby z negatywnego zrobil sie pozytywny. czy moze ktoras tak miala albo cos wie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na orendż tudej
ginekologa proponuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............2................
wiem ze moze bylo juz 1000 takich pytan i moze dla kogos wyda sie bardzo gupie ale ja na tym mysle bo jak zobaczylam ze jest negatyw to troche sie zasmucilam ale ok nastepnym razem sie uda a teraz to mam dyleme i nie wiem,choc wprawdzie i negatyw moglby byc falszywy bo zrobilam ten test moze troche za wczesnie no ale coz glupia psychika kobiety ze na wszystko musi czekac na okres na jego brak itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_ja spOjrzałam pOnOwnie pO 1,5h gdzie na pOczątku nie byłO mOwy O dwÓch kreskach. Były dwie kreski a Kubuś za 4 dni kOńczy pÓł rOku;D GRATULUJE bO prawdOpOdObnie jesteś w ciąży:) ale wiadOmO gin kOniecznie! dOdam że rObiłam test 6 dni \"PO\"-planOwaliśmy Dzieciaczka. pOzdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka z topiku miala to samo po pół dnia pojawiłą się krecha. Zrób jeszcze jeden nic straconego moim zdaniem. z testami chyba różnie bywa. piszą,że po sześciu dobach a to nie prawda wiec... wszystko sie moze zdarzyć. To tylko teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............2................
dzieki dziewczyny no j a tez bardzo bym sie cieszyla gdyby to byla ciaza bo bardzo pragne dziecka.to moze poczekam choc pare dni i albo dostane okres albo jestem zaciazona a tak bardzo bym chciala to byl by moj pierwszy cykl staran. a moze jeszcze ktoras tak miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×