Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problemiczek...

24-26 tc co czujecie dziewczyny????????????????

Polecane posty

Gość problemiczek...

czy odczuwacie jakies twardnienie brzucha, klucia, pobolewania.... To dla mnie bardzo wazne, prosze, opiszcie jak sie czujecie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklana kuleczka
jestem w 28 ale od ok 22 mam lekkie skurcze macicy, brzuch czasem mnie pobolewa, strasznie dużo śluzu ze mnie się leje poza tym żebra bolą od kopniaków i zle znosze upaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 24 tc i właściwie czuję się dobrze. Raz miałam przez dwa dni lekki uczucie kłócia w okolicy jajnika, ale niestety po badaniu glukozy 50 miałam problem z zaparciami i to chyba od tego. Nie mam twardnienia brzucha - z tego, co wiem, to nie jest to dobry objaw, bo to tzw. stawiająca się macica. Jedyne co, to mam problemy ze spaniem - budze się około 2 nad ranem i już od tej pory śpię na raty (mam tak od początki ciąży). Czasem jak się chylę to czuję lekki ból w okolicach krzyża - widocznie środek cięzkości już się zmienia od brzuszka (chociaz przytyłam tylko 2 kg) już mi nic więcej nie przychodzi do głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, i jak jest ciepło to też jest mi zdecydowanie cięzej niż przed ciążą - jakoś ciężko mi się oddycha i męczę się szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już bardziej zaawansowana jestem ale pozwolę sobie napisać że jak często twardnieje brzuch i nospa +odpoczynek nie dzałają to lepiej zgłosić to do gina, pobolewania kłucia raczej są normalne i będą sie zwiększać ale bóle okresowe też trzeba kontrolować i zgłaszać bo mogą być niebezpieczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemiczek...
a jak odczuwasz te skurcze?? to znaczy, czy sa bolesne, takie sciskanie w dole??? mi brzuch czasami twardnieje, sluzu mam malo, musze lezec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklana kuleczka
ja mam rzadkie, krótkotrwałe i niesystematyczne skurcze w ten sposób macica ćwiczy do porodu, powiedziałam o tym lekarzowi, zbadał mnie i wszystko jest w porządku. Ponoć może to być objaw skrócającej się szyjki co grozi porodem przedwczesnym dlatego warto skonsultować do z ginekologiem. Wygląda to w ten sposób że brzuch obi się twardy jak kamień, napina się cały nic to nie boli w tedy warto się jest położyć Ze spaniem i ja mam problemy prześpie 2-3h i jestem wyspana później przez resztę nocy budzę się bezprzerwy i dopiero nad ranem zasypiam na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemiczek...
ja akurat spac moge :-P jutro ide na usg....zobacze, co sie tam dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×