Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snaczek

Odnowa mebli

Polecane posty

Pomalowałam ostatnio pokój na waniliowy a jedna sciane na pomaranczowy. Problem tkwi w tym ,że mam niebieskie meble. :( Te pomarańczowy bardzo \"gryzie się\" z niebieskim. I myślałam o tym żeby obłożyc meble okleiną. Taką waniliową ,a 2 lub 3 szafki zrobić na pomarańczowo. Tylko nie wiem gdzie taką dostać. Czy ktoś wie gdzie można ją kupić i czy to jest wogóle dobry pomysł??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrki kiszone hehe oszalałaś/
taką okleine mozna kupic w farbacolu czy jak to sie pisze :P na allegro tez jest , powiem ci ze sie nameczysz strasznie jeszcze jak jesteś nerwowa to wywalisz wszystko przez okno hehe ja oklejałam biurko i mam dosyć :O trzeba strasznie uwazać zeby bąble sie nie robiły i na brzegach dobrze zawijać bez zgrubien itd strasznie mozolna praca jak nie masz cierpliwosci to nie polecam. Taka okleina jest tez droga na biurko zapłaciłam cos 40zł z groszami , a samo biurko robiłam u znajomego na zamowienie i kosztowało rok wczesniej 100zł wiec mi sie to nie opłacało lepiej było 2 biurko kupic bo to wyglada po tym oklejaniu fatalnie i tak musze wyrzucic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam napisać że mam tylko fronty niebieskie więc tylko fronty chciałam okleić A pozatym to wiem jak to zrobić żeby się nie namęczyć. Zrobić w wiaderku wodę z "ludwikiem"( płyn do mycia naczyń), posmarować nim szafkę którą chcemy obłożyć i potem przykleić okleinę. Wtedy nie tworzą się bąble bo okleina się ślizga po szafce... ;) ;) :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrki kiszone hehe oszalałaś/
no ale czy klej z okleiny bedzie trzymał dobrze na takim ludwiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrki kiszone hehe oszalałaś/
to powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×