Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akaiwo23

ZDRADZIŁAM

Polecane posty

Gość Bez obrazy
Może na pisz jak wróciłaś już do domu i było trzeba spojrzeć facetowi w oczy. Co się wtedy czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkaaaaaa
boze kobieto ile TY masz lat?:O nie wiecej niz 18 chyba zalosne sa twoje teksty typu on tez moze mnie zdradzic, wiekszosc zdradza :O:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mowie tak
dziewczyno jak sie rozklada nogi przed obcym afceetem to trzeba bylo myslec glowa a nie cipa zdradzials to sie przyznaj a nie szukasz tutaj pocieszenia gardze takimi sz....dupy da juz po godzinie a przyznac sie boi miec odrobine godnosci i sie przyznaj a nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxell
sami święci,czemu tak atakujecie??ciekaw jestem czy sami byscie tak pobiegli do zon czy dziewczyn i powiedzieli:słuchaj trafilo sie i przelecialem laske,wierzcie zaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mowie tak
nie masz racje nie przyznawaj sie:O pierdol sie z odydwoma kawal wrednej suki z ciebie wiesz nogi szybko rozlozylas a przyznac sie juz sie boisz? co dupa tzresiesz ze stracisz swoj azyl w postaci stabilnego zwiazku? ile ty masz lat? bo emocjonalnie to chyba 15!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nowego... ja nie szukam wsparcia pocieszenia czy nie wiem czego... musiałam to napisać i tyle. Mogę być szmatą dla was... skoro tacy idealni jesteście to pogratulować!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxell
ollena pijesz do mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto sie przyznaje do zdrazy... jednostki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ideał się znalazł?? to super, widocznie ja taka nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mowie tak
idealni? wiesz moze nie kazda rozklada nogi przed facetem kiedy jest z innym zwiazku co ciezko ci to pojac??????????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mowie tak
masz racje nie przyznawaj sie uzlylo ci? lepiej powiem wiecej dobrze robisz🖐️ ps. skad tacy ludzie sie biora:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każda i nie trudno mi to pojąć!!!!!!!! ja to zrobiłam a wy ocieniacie... pisząc tu liczyłam się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxell
do ja mowie tak wydaje mi się że malo znasz zycie coś mi zalatuje małolatem z klapkami na oczach wpatrzonym w jedna laskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli zdradzilas ...i wiesz ze zrobilas to tylko raz to zostaw to dlasiebie...nikomu nic nie przyjdzie z tego ze zburzysz sobie mezowi swiat taka wiadomoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazaaa
akaiwo, nie zwracaj uwagi na moherki, carpe diem :) pewnie tak sie wkurza, bo zazdrosci, ze ty masz 2-ch facetow, a jej zadny by kijem nie tknal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mowie tak
maxell jestem kobieta dziecinko i zapewniam cie ze nie malolata ale widac ze teraz panuje moda na zdradzanie jesli tak to masz racje tej strony zycia nie znam i powiem wiecej nie chce znac i masz racje jestem wpatzrona ale nie w jedna laske tylko w faceta:D 🖐️ zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxell
fazaaa popieram w calosci korzystać ile się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zawsze uważałam że
do zdrady trzeba się przyznać, ale teraz już nie jestem tego taka pewna. Mam cudownego męża, przed nim wyszalałam się ostro, teraz o żadnych innych facetach nie myślę i nie zdradziłam ani nie mam zamiaru, ale czasami patrzę na niego, i myślę sobie, że gdyby kiedyś coś nie daj Boże się wydarzyło, nie wiem czy umiałabym mu powiedzieć. Po pierwsze wiem, że straciłabym go na bank, on miał już kiedyś do czynienia ze zdradą, zdradziła go dziewczyna z którą długo był, bardzo to przeżył, a poza tym był gotów jechać na drugi koniec Polski, żeby kolesiowi skuć mordę i zatruć mu życie... Z drugiej strony życie z takim ciężarem na sumieniu - nie wyobrażam sobie. Dlatego nie patrzę na innych facetów, i o wszystkim mówię mojemu mężowi. Autorko, nie wiem co Ci poradzić. Znasz swojego faceta, wiesz jak może zareagować, przemyśl wszystko jeszcze raz, może skoro jeszcze się nie wyszalałaś nie jesteś gotowa na taki związek? I powinnaś pobyć sama i się wybawić? Przyjaciółce nic nie mów pod żadnym pozorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazaaa
a ja powiem tak, pilnuj swojej swietej pisdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkaaaaaaaaaaaa
akaiwo, nie zwracaj uwagi na moherki, carpe diem pewnie tak sie wkurza, bo zazdrosci, ze ty masz 2-ch facetow, a jej zadny by kijem nie tknal faktycznie wszystkie tutaj jej zazdroscimy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Nie mów nikomu o tym, że uprawiałaś seks z innym. Tak bedzie bezpieczniej dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 3333333
każdemu może się przytrafić,lepiej nie mów o tym nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxell
fazaa jesli to do mnie to nie mam pi...y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę się przyznać... czasem lepiej zostawić takie coś dla siebie. Nie chce ranić... Ja chce z nim być, to najwspanialszy facet jakiego znam w życiu. Ale zdrzyło mi się to ... błąd!? czlowiek popełnia błędy, każdy.... mniejsze czy większe ale kazdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samieeee
ycze autorce aby jej facet zrobil jej to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×