Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akaiwo23

ZDRADZIŁAM

Polecane posty

Gość FUURIAA
NIGDY SIĘ NIE PRZYZNAWAJ...PAMIĘTAJ CZŁOWIEK ŻYJE DLA SIEBIE...W TYM ŚWIECIE OBOWIĄZUJE PRAWO DŻUNGLI...NIE TY TO KTOŚ CIEBIE...A SUMIENIE???CZYM JEST SUMIENIE???NICZYM,TO NASZ STRACH PRZED CZYMŚ CZEGO NIE ZNAMY...WRZUĆ NA LUZ...ŻYCIE TOCZY SIĘ DALEJ,TO TWOJE ŻYCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma mnie tu
kłamstwo ma krótkie nogi- pędzej czy później się wyda. prawda w oczy kole, ale nie ma nic gorszego niż okłamywanie drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Są rzeczy stokroc gorsze niż kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxell
milczenie nie jest kłamstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adej
Doładowania telefonu za oglądanie reklam ! Dostałem to od znajomego, który już w tym zarabia długi czas i okazało się ze to działa, bo już sam zgarnąłem kilkanaście doładowań na telefon a działa to we wszystkich sieciach komórkowych! Najlepsze jest to, że nic nie ryzykujesz, nic nie płacisz a wręcz przeciwnie! Oni Dają Ci dają doładowanie za 5zł za zdobycie 100 otinek. Wystarczy tylko założyć konto na https://www.otineo.com/app/register aby założyć konto jako "Numer telefonu osoby polecającej" podaj "48 785934364". Później żeby aktywować konto zadzwoń z numeru telefonu na który zostało założone konto na nr "22 2053944" gdzie usłyszysz "twoje konto zostało aktywowane" Rozmowa trwa 6 sekund i mnie to wyniosło 6 groszy bo stawka rozmowy jest wg operatora. No i teraz siadasz przed komputerem i tylko klikasz w reklamy... Osobiście polecam bo można sobie doładowywać konto za oglądanie reklam ! Portal jest bardzo łatwy w obsłudze, wszystko po polsku i w ogóle... Gdybyś miał jakieś wątpliwości czy pytanie to pisz na gg: 5781671 oraz e-mail: otineo.com@gmail.com UWAGA! Zakładając konto wg tej instrukcji nie tylko zaczynasz zarabiać ale także wspierasz Rodzinne Domy Dziecka funkcjonujące w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Sprytne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibyb8b8b8b8u
akaiwo23,ty QRWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola studentka
Faceci ciebie tylko tak wyzywaja,bo panicznie sie boja takich kobiet,ktore moglyby ich zranic zdradzajac,bo wiesz jak mieczaczki sie zakochaja,to mozna im serduszko tym zlamac:-D A kobiety cie wyzywaja,bo panicznie sie boja,ze takie jak ty ,moglyby zaciagnac bez problemu ich facetow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola studentka
pierdole sie ile wlezie w kazdy otwor! jestem szmata nad szmaty! jestem przez dupe zrobiona i mam hiva!!hehehehe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość well well
zrobilas to - trudno widocznie tak mialo byc! masz racje nie badz glupia i przenigdy tego nie wypaplaj nikomu!!! nie ma ludzi trzymajacych gebe na klodke po grob, zreszta pewnie to powtorzysz wlasnie dla tej chemii! nawet jak zostawisz kiedys obecnego partnera nie mow mu o tym, nie rujnuj mu wspomnien! poza tym jak ktos juz pisal, korzystaj z zycia poki mozesz, fakt to juz zdrada ale bynajmniej nie poslubie!!! i nie mysl o tym bo bedziesz sie pograzac!! pamietaj tez ze facet mieszka za granica i na bank wszystkiego ci nie mowi! takze przemysl wszystko! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro6OO
jestes zwykla szmata, nie wiem ile mialaem okazji zdradzic niejedna panne ale tego nei zrobiłęm jesli czujesz potrzebe dymania sie z kims innym to konczyszzwiazek z obecnym partenrem. dlamnie jestes szmata wybacz. ps. nie mow nikomu bo ktos kiedys wygada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość well well
pozdro i tak 3maj ale ona juz to zrobila i chciala pogadac - po fakcie...czasem poprostu tak bywa choc sama osobiscie bym mojego faceta powiesila za jaja, a z mojej str sumienie by mnie zezarlo! ja mysle ze nie warto go ranic i mowic mu o tym skoro ma zamiar nadal z nim byc - oczywiscie nie pochwalam i mysle ze nie jest jeszcze gotowa na staly zwiazek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weel dzięki za te słowa. Czy jestem gotowa... hmm... przeszłam swoje i nie wiem czemu tez tak zrobiłam. Przez caly okres związku nie spojrzałam na innego faceta niz mój... a temu poprostu się poddałam. Ja wiem że sa negatywne odczucia co do mojej osoby ale co zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukujesz sie zawodowo
i nie tylko siebie. jestes zywym gownem, przyczyna upadku. zdychaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukujesz sie zawodowo
kurrwa czuj sie najgorzej jak mozesz idiotko jeebana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania po prostu
akaiwo-mam zamiar zdradzic meza,czuje ,ze nasz zwiazek jest pomylka,ale nie moge sie rozejsc ze wzglegu na dziecko,chce ci tylko powiedziec,ze zycie jest za krotkie,zeby z niego ie kozystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junaczek
jaka ty biedna jesteś musisz zdradzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania po prostu
Jeszcze do niedawna,myslalam ,ze zdrada jest wykluczona w moim przypadku,ze ja nie jestem taka.Do momentu,gdy zrozumialam,ze w zyciu sa rozne etapy,i trzeba je przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja też tak myślałam. Że nigdy w zyciu. kiedy widziałam jak moi znajomi się wzajemnie zdradzają... i tez sobie myslałam " co za kur.." ale to seks, tylko seks. ja wiem że gdyby to mnie spotkało inaczej bym myślała. Ale u mnie jest po fakcie i nie zarzekam sie ze to ostatni raz. Może przyjdzie etap po slubie, dziecko ze nie bede w stanie tego więcej zrobic. Ale teraz tak jak piszecie "korzystam" i moze jestem suką bo zapewniam sobie jednoczesnie seks z innym i bezpieczenstwo z moim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokusa jest chyba większa niż rozum... ciągnie mnie znowu ... to jest chore... nie wiem czemu tak się dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak cię tak ciągnie do niego, to może lepiej zrezygnuj z obecnego faceta?? Po twoim wpisie wnioskuję, że chcesz kontynuować znajomość z tym facetem i pieprzyć się z nim. Czy warto notorycznie okłamywać chłopaka?? Robiąc to częściej istnieje spore ryzyko, że w pewnym momencie może się wydać, więc uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-ar
Będę szczery... Ja bym tego nie wybaczył swojej partnerce. Oboje o tym wiemy. Jestem ze swoją połówką 4lata i jej nie zdradziłem i nie zamierzam mimo że miałem okazje. Gdybym zostal zdradzony... to był by to koniec naszego związku, bo nie mógłbym na nią patrzec i współżyc. Nie ma miejsca na skoki w bok! Gardze takimi osobami. Nic ich nie tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-ar
Jeśli go NAPRAWDĘ Kochasz i chcesz z nim byc do konca zycia to mu nie mów dla WASZEGO dobra. Jeśli jednak zamierzasz lub nie zamierzasz lecz zdradzisz to odejdz i nie badz egoistką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje jestem egoistką!!! w pewiem sposób ciągnie mnie do tego drugiego... znam go dłuzej niz mojego faceta. zawsze mogłam z nim o wszystkim pogadac. w nocy o północy ale jest też pociąg fizyczny. Ale nie chce dla niego zostawiać mojego faceta. Jestem z nim szczęsliwa tylko ostatnia kwestia łożkowa się nie układa wiec moze dlatego uległam.... to mnie nie tłumaczy ... wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicolka.....
Po co wiklasz sie w takie chore sytuacje? Chcesz sie pie...lic z innymi to zakoncz zwiazek. I nie mow ni ze kochasz swojego faceta bo to zwykle klamstwo. Jestes z nim bo Ci tak wygodnie a piep... sie z innym. Nie dziw sie ze ludzie Cie wyzywaja. Ja tez kiedys bylam zdradzona i wiem jak zdrada boli. Dlatego dla mnie osoby ktore zdradzaja sa nikim i nie mam do nich zadnego szacunku, zrozumienia czy wytlumaczenia... Powiedz o tym swojemu facetowi i niech on Cie zostawi bo nie jestes warta jego uczuc. Mam nadzieje ze znajdzie sobie kobiete a nie bedzie zyl ze szmatlawcem...w dodatku w klamstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszy mnie to i tyle
Jak można zdradzić Najwspanialszego faceta????Z kim??Z przeciętnym?Bzdury!!!!Taki i Twój facet dla Ciebie "wspaniały":P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×