Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna... jedyna

mini prostownica

Polecane posty

Być może temat powinien należeć do działu \'zakupy\', ale tylko \'moda i ubiór\' jest bliski memu sercu i wiem, że tu odpowiecie mi szczerze ;) Czy ktoś ma doświadczenia z tego typu urządzeniami? Planuję zakupić malutką prostownicę, która będzie idealna na wakacyjne wyjazdy itp, jednak nie mam pojęcia czy warto w nią inwestować więcej kasy, bo są urządzenia zarówno za 40 i za 100 zł. Możecie coś polecić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1234
nie wiem, pierwsze słysze o mini prostownicach... ja tam używam takiej standardowej :P w podrozy tez swietnie mi sluzy, wrzucam do torby i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1234
ceną nie zawsze warto sie sugerowac, nie wiem jak jest w przypadku tych prostownic ale pamietam jak ja jakis czas temu tez zastanawialam sie jaką kupić i w końcu zdecydowałam sie sprawic sobie jedną z tanszych na allegro (55zł) i jest naprawde genialna! prostuje idealnie i bardzo szybko, jestem naprawde zadowolona ;) dla porownania daje przyklad mojej siostry ktora swojego czasu sprawila sobie prostownice philipsa za ponad 200 zł i przy mojej jej dzialanie okreslamy na dosyc marne :P ceramiczna powloka starla sie po kilku miesiacach, wlosy trzeba prasowac kilkakrotnie zeby uzyskac idealną gładkość... nie zawsze złoto co się świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arramandda
hania1234, a jaką masz prostownicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1234
to jest firma Eurolux, pelno tego na allegro. juz nie pamietam ktory to model (o różnych są różne opinie) ale ma funkce jonizacji i regulacje temperatury - naprawde rewelacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodzę się z hanią.. ja biorę zwykłą philipsa - nie zajmuje przecież aż tak dużo miejsca, a przynajmniej jestem pewna efektu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wyjeżdża się samochodem to nie ma problemu, ale gdy środkiem transportu staje się pociąg lub autobus i trzeba się spakować do małej torby to każdy cm ma znaczenie ;) ale widzę, że nie macie doświadczenia z tymi urządzeniami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmoski

Proszę tutaj  - fryzomania.pl/babyliss-pro-elipsis-bab2000epe-mini-prostownica-do-wlosow.html

To już średnia półka cenowa, ale zdecydowanie warto, bo pod potrzeby domowe to się wam na spokojnie sprawdzi. W zasadzie głównie chodzi tutaj o dopasowanie absolutnych podstaw i wszystko powinno wyglądać jak należy. Komplikacji nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×